Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Відділення онкоколопроктології


1 липня 2016 року наказом директора НІР було створено відділення онкоколопроктологіі на базі відділення пухлин органів черевної порожнини та заочеревинного простору.

Завідувач відділення – Звірич Віталій Васильович

На 2020 рік за результатами, які були в першому кварталі прогнозувалось понад 1000 оперативних втручань, але карантинні заходи, внесли свої корективи!

Відділення онкоколопроктології є структурним підрозділом клініки Інституту раку.

Звіт роботи відділення за перші три місяці 2020 року

Співробітники відділення онкоколопроктології:

Кияшко Олександр Юрійович

Махмудов Дмитро Ельдарович

Волк Марина Олександрівна

Самсоненко Сергій Олександрович

Хворостовський Руслан Романович

Рудь Ігор Микорлайович

Красняник Віталій Васильович

Безносенко Андрій Петрович

Михайлович Юрій Йосипович

Шудрак Анатолій Анатолійович

Метою роботи відділення є найсучасніша діагностика та надання високоспеціалізованого лікування онкологічним хворим, розробка нових та впровадження в практичну роботу сучасних апробованих алгоритмів, стандартів та міжнародних клінічних протоколів.

Відділення онкоколопроктології розраховане на 40 ліжок для проведення спеціалізованого лікування: онкохірургічного, хіміотерапії та променевої терапії.

Співробітники відділення систематично проводять амбулаторний прийом пацієнтів у поліклінічному відділенні НІР згідно затвердженого графіку.  

У своїй щоденній роботі керуються клінічними настановами, медичними стандартами, уніфікованими клінічними протоколами, новими клінічними протоколами та локальними протоколами медичної допомоги на засадах доказової медицини:

  • Американські (NCCN) та Європейські (ESMO)
  • Уніфіковані клінічні протоколи первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та медичної реабілітації

Колоректальний рак

  • Локальні протоколи медичної допомоги та клінічні маршрути хворих на злоякісні новоутворення ободової кишки, прямої кишки та метастатичний колоректальний рак

План діагностики та лікування пацієнта базується на основі рішення мультидисциплінарної команди за участі онколога, онкохірурга, променевого терапевта, хіміотерапевта, патоморфолога, онкогінеколога, онкоуролога на основі сучасного обстеження (ПЕТ КТ, СКТ, МРТ, ФГДС, ФКС, трансректальне УЗД, молекулярно-генетичного дослідження та ін.)

Лікувальна діяльність відділення:

Пріоритетним напрямком відділення є малоінвазивні лапароскопічні оперативні втручання, які виконуються на сучасному обладнанні (OLYMPUS EVIS EXERA III, STRYKER, Karl Storz rubina з ICG), що забезпечує виконання ембріонально-орієнтованої, нервозберігаючої хірургії при колоректальному раку, та виконання адекватного об’єму лімфодисекції зі зменшеною операційною травмою для хворого, що відповідає сучасним світовим стандартам лікування колоректального раку.

Щороку на базі відділення онкоколопроктології Національного інституту раку виконують більше 800 радикальних операцій. Післяопераційні важкі ускладнення реєструються вкрай рідко (2-6%), що відповідає рівню передових хірургічних центрів Європи.

У відділенні онкоколопроктології виконуються сфінктерзберігаючі оперативні втручання при раку прямої кишки, реконструктивні оперативні втручання у хворих зі стомами, сформованими в інших лікарських закладах, комбіновані оперативні втручання при місцево-розповсюджених пухлинах прямої та ободової кишки, метахронних та синхронних пухлинах, оперативні втручання на печінці при метастатичному ураженні.

Одним із важливих напрямків роботи відділення є комбіноване та комплексне лікування локорегіонарних рецидивів та метастатичного колоректального раку.

Післяопераційна прискорена реабілітація хворих проводиться за програмою ERAS.

Трансанальні ендоскопічні операції при ранніх формах раку прямої кишки виконується за допомогою операційної системи KarlShtorz.

При перитонеальному канцероматозі використовується методика внутрішньочеревної гіпертермічної хіміоперфузії (HIPEC).

У відділенні проводиться сучасна системна хіміотерапія, таргетна терапія на основі молекулярно-генетичного типування пухлини.

На базі відділення онкоколопроктології проходять стажування на робочому місці як вітчизняні, так і іноземні лікарі.

Співробітники відділення онкоколопроктології постійно удосконалюють свій професійний досвід та уміння, беруть участь в з’їздах, конференціях, симпозіумах, круглих столах, майстер-класах як в Україні, так і за кордоном. Практичне стажування лікарі відділення проходять у провідних центрах світу.

Контакти відділення: Київ, вул. Юлії Здановської 33/43, Національний інститут раку, клініка №1, відділення онкоколопроктології. Телефон: +38 (044) 259 01 75

Графік приймання пацієнтів у поліклінічному відділенні Інституту Раку