Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Звірич Віталій Васильович

Ср, 24/02/2021


Посада: Завідувач відділення онкоколопроктології

Спеціалізація: онкохірургія, колопроктологія, загальна хірургія, організація і управління охороною здоров’я, ультразвукова діагностика, торакальна хірургія, публічне управління та адміністрування (Національна академія державного управління при Президентові України)

Науковий ступінь: кандидат медичних наук (доктор філософії) ;

Дипломи та ліцензії: вища кваліфікаційна категорія за фахом “онкохірургія”, вища кваліфікаційна категорія за фахом “хірургія”;

друга кваліфікаційна категорія за фахом “колопроктологія”;

сертифікат спеціаліста за фахом “торакальна хірургія”;

сертифікат спеціаліста за фахом “ультразвукова діагностика”;

сертифікат спеціаліста за фахом “організація і управління охороною здоров’я”;

сертифікат спеціаліста за фахом “травматологія та ортопедія”;

диплом про навчання в клінічній ординатурі за фахом “Хірургія”;

диплом спеціаліста “лікувальна справа” з відзнакою;

диплом “магістра медицини” з відзнакою.

Диплом магістра публічного управління та адміністрування.

Диплом кандидата наук.

У 2004 році захистив магістерську роботу на тему: “Роль УЗД та СКТ у виборі хірургічної тактики при постнекротичних псевдокістах підшлункової залози”.

У 2020 році захистив дисертацію за спеціальністю Онкологія та здобув науковий ступінь кандидата медичних наук.

Тема дисертаційної роботи: «Оптимізація комбінованого лікування місцево поширеного дистального раку прямої кишки з урахуванням факторів прогнозу»

Основні напрями наукових та практичних досліджень: лапароскопічна хірургія пухлин ободової та прямої кишки, сфінктерозберігаючі операції, трансанальні ендоскопічні операції (ТЕО), комбіноване лікування (хіміопроменева терапія та хірургічні втручання) місцево поширеного раку прямої, ободової кишки та локорегіонарних рецидивів. Комбіноване лікування (променева терапія, хімієтерапія, хірургія) метастатичного колоректального раку. Хірургічне лікування гриж передньої черевної стінки.

Наявність науково-практичних публікацій: Постійно бере участь у наукових конференціях в Україні та за кордоном. Має понад 50 наукових публікацій та патенти на корисну модель.

Участь у конференціях, семінарах, симпозіумах: 
Брав участь у конференціях, з’їздах, семінарах, майстер-класах в Україні, Австрії, Іспанії, Данії, Ізраїлі. Проходив стажування з лапароскопічної хірургії раку ободової та прямої кишки в Туреччині, Ізраїлі, Португалії, Німеччині та Китаї.

Членство в організаціях: Національна асоціація онкологів України (НАОУ); Європейська спілка онкологів(ESMO); Українська спілка хірургічної онкології(USSO); Міжнародна асоціація хірургів гастроентерологів та онкологів (IASGO); Асоціація хірургів України; Асоціація колопроктологів України.

Контакти:

тел:+380988508076

e-mail: [email protected]

Зв’язок у Facebook