Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 


ЗакупівліОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості, конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється відповідно до пункту 41 Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Державна установа «Національний інститут раку»; 03022, Україна , м. Київ обл., Київ, вул. Ломоносова, будинок 33/43; код за ЄДРПОУ – 02011976; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Зазначено в переліку закупівель на 2021 рік або у вільному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу за електронною адресою: https://prozorro.gov.ua.

3. Ідентифікатор закупівлі: Зазначено в переліку закупівель на 2021 рік або у вільному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу за електронною адресою: https://prozorro.gov.ua.

4. Очікувана вартість предмета закупівлі: Зазначено в переліку закупівель на 2021 рік або у вільному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу за електронною адресою: https://prozorro.gov.ua.

5. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: фінансування здійснюється за трьома напрямками.

2301170 – Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій у закладах охорони здоров’я науково-дослідних установ та вищих навчальних медичних закладах Міністерства охорони здоров’я України.

2301020 – Наукова і науково-технічна діяльність у сфері охорони здоров’я.

2301100 – Створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань у Національному інституті раку.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації. Врахована інформація про ціни, що міститься в мережі інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції. Здійснено моніторинг та аналіз ринкових цін, що відображені в електронній системі закупівель «PROZORRO».

7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, враховуючи рівень високоспеціалізованої допомоги хворим.

Вимоги до технічних та якісних характеристик предмету закупівлі встановлені відповідно до специфіки надання медичної допомоги, яку зможе забезпечити сучасна та якісна діагностику невідкладних станів хворих.

Перелік на 2021-р.