Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 


Аспірантура і докторантураАспірантура і докторантура   є   формами    підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.

Аспірантура і докторантура відкривається при вищих навчальних закладах третього або четвертого рівнів акредитації і  прирівняних до  них  закладах  післядипломної  освіти,  у наукових  установах,  які  мають  висококваліфіковані науково-педагогічні  та  наукові кадри,  сучасну науково-дослідну, експериментальну та матеріальну базу.

Аспірантура відкривається з відривом від виробництва  та  без відриву   від   виробництва,  а  докторантура  –  з  відривом  від виробництва.

Науково-методичне керівництво та  контроль  за  діяльністю аспірантури  і докторантури у вищих навчальних закладах і наукових установах  здійснює  МОН,  а  в  наукових  установах  Національної академії наук – її Президія.

В Національному інституті раку існує аспірантура по спеціальності «онкологія» (шифр спеціальності 14.01.07) та по спеціальності «променева діагностика, променева терапія» (шифр спеціальності 14.01.23).

На теперішній час в Національному інституті раку навчаються 6 аспірантів з відривом від виробництва по спеціальності «онкологія» та 7 аспірантів без відриву від виробництва (3 аспіранти по спеціальності «променева діагностика, променева терапія» та 4 аспіранти по спеціальності «онкологія».

Національний інститут раку оголосив в засобах масової інформації, в медичній газеті України  «Ваше здоров’я» № 22-23 від 30.05.2014 р., конкурсний прийом до аспірантури й докторантури. У докторантуру за спеціальністю «онкологія»  – 1 місце, в аспірантуру за спеціальністю «онкологія» з відривом від виробництва – 1 місце, без відриву від виробництва  – 2 місця. Термін конкурсу – 3 місяці з дня публікації оголошення в газеті.