Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 



Національний інститут раку став ДНП

Ср, 22/02/2023


Мінюст зареєстрував державне некомерційне підприємство Національний інститут раку.

Організаційно-правова форма державного некомерційного підприємства дозволить інституту закуповувати нове обладнання та покращувати якість надання послуг для пацієнтів.

Трансформація відомчих лікарень та закладів «третинки» у державні некомерційні підприємства – одне із положень закону № 1962- IX. Це дозволяє надати юридичну можливість відомчим закладам перейти до принципу фінансування за надану послугу.

Які переваги отримає пацієнт від трансформації у державне некомерційне підприємство? Інститут почне конкурувати на ринку медичних послуг – відповідно зросте рівень медичних послуг. Знизяться корупційні ризики: всі ліки будуть закупатися централізовано Національною агенцією «Медичні закупівлі України», а контролювати якість надання послуг буде НСЗУ.
Інститут вже запланував частину надходжень від НСЗУ спрямувати на закупівлю лабораторних реактивів та реагентів, за які раніше доводилося сплачувати пацієнтам.

Нагадаємо, Національний інститут раку уклав договори із НСЗУ на 16 пакетів медичних послуг (серед них – раннє виявлення онкозахворювань, хіміотерапевтичне лікування, радіологічне лікування, діагностика, лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями) на загальну суму 440 млн грн. І долучився до єдиного медичного простору. Єдиний медичний простору – один із пріоритетів медичної реформи що триває зараз. В Єдиному медичному просторі всі заклади доступні для пацієнта, а лікарні працюють за єдиними правилами та стандартами.

Тобто тепер будь-хто, хто обрав своєю лікарнею НІР, за однаковими правилами, незалежно від місця реєстрації може приїздити для безоплатної допомоги згідно з 16 пакетами НІР. Це може бути як первинний, так і вторинний візит. Пацієнти вже з підтвердженим діагнозом в іншому медзакладі, завжди можуть отримати іншу думку лікаря-спеціаліста, та звернутись за направленням до лікуючого лікаря, щоб пройти діагностику і в НІР.

Національний інститут раку в межах пілотного проєкту ще у січні цього року почав приймати пацієнтів за ПМГ, яких направляють сімейні лікарі та лікарі-онкологи.

Як потрапити на прийом до лікаря ми писали тут: https://unci.org.ua/shanovni-patsiyenty/