Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Шановні пацієнти!

Пн, 30/01/2023


Прийом лікарів консультативної поліклініки здійснюється за попереднім записом.

Для того, щоб отримати безоплатно послугу в НІР за обраним пакетом, у пацієнта має бути електронне направлення від сімейного лікаря, або лікаря онколога з регіональних онкоцентрів (під час військового стану дозволяється паперове направлення з печаткою закладу, що містить ЄДРПОУ).

Маючи електронне направлення пацієнт може телефоном записатися до лікаря-консультанта через кол-центр інституту за номером: 044 293 21 50
Або звернутися відразу в реєстратуру поліклініки на першому поверсі.

Консультативний прийом лікарів з 08:00 до 14:36 (графік під час воєнного стану).

Нагадуємо:
Національний інститут раку уклав договір із НСЗУ і долучився до єдиного медичного простору де українці можуть безоплатно отримувати медичну допомогу в будь-якому медзакладі країни, який має договір з НСЗУ. Тобто будь-хто, хто обрав своєю лікарнею НІР, за однаковими правилами, незалежно від місця реєстрації може приїздити для безоплатної допомоги згідно з 16 пакетами. Це може бути як первинний, так і вторинний візит. Тобто, пацієнти вже з підтвердженим діагнозом в іншому медзакладі, завжди можуть отримати іншу думку лікаря-спеціаліста, та звернутись за направленням до лікуючого лікаря, щоб пройти діагностику і в НІР.

Недавні записи