×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43

Реєстратура
+38 (044) 257 93 15;
+38 (097)862 93 53

Приймальня головного лікаря
+38 (044) 257 40 49

Приймальня директора
+38 (044) 259 01 86
+38 (044) 259 02 73

Підписуйтесь на наші новини: 


Науково-дослідне відділення дитячої онкологіїВідділення дитячої онкології засноване у 1969 році та є провідним закладом у галузі лікування дітей з солідними злоякісними новоутвореннями на території  України.

З 1996 року керівником науково-дослідного відділення призначено Климнюк Г.І.


А завідувачем відділення з 2001 р. – Павлик С.В.

Більшість хворих на солідні злоякісні новоутворення дітей України консультується фахівцями відділення.

Більшість дітей, із вперше виявленими злоякісними солідними новоутвореннями, проходить лікування саме у нашому відділенні.

А це від 250 до 300 дітей з усіх регіонів України щорічно.

На лікуванні знаходяться діти віком від 0 до 18 років,  із всіма видами солідних злоякісних новоутворень: нейробластома, пухлини м’яких тканин (в т.ч рабдоміосаркоми, нерабдоїдні пухлини), нефробластома, герміногенні пухлини, остеогенна саркома, саркома Юинга, ПНЕТ, гепатобластома, пухлини ЦНС (в т.ч медулобластома та інші).

Щорічно виконується понад 200 складних оперативних втручань, серед яких резекції печінки, панкреатодуоденальні резекції, резекції нирок, резекції кісток з ендопротезуванням, пластикою автологічними чи аллогенними трансплантатами, операції із використанням мікрохірургічної техніки, проводяться відеоасистовані оперативні втручання.

Лікувальна діяльність

Конференції

Спеціалісти відділення співпрацюють із фахівцями суміжних спеціальностей та проводять спільні оперативні втручання з нейрохірургами, торакальними, щелепно-лицевими хірургами. Налагоджена співпраця з кардіохірургами та проводяться складні оперативні втручання із застосуванням апарату штучного кровообігу. У відділенні можуть бути виконані всі необхідні оперативні втручання з приводу злоякісних солідних новоутворень у дітей любої категорії складності.

У відділенні працюють та забезпечують лікувальний процес 3 наукових співробітники, 5 лікарів-онкологів, 2 анестезіологи, 24 медсестри, 2 медичних психологи, 2 реабілітологи, вихователь.

Кабінет консультативного прийому оснащений сучасним медичним обладнанням, що дозволяє проводити усі необхідні діагностичні та лікувальні заходи. У кабінеті консультативного прийому реєструється близько 3500 звернень за рік.

В розпорядженні діагностичної служби відділення знаходиться вся сучасна діагностична база НІР в тому числі: два комп’ютерних томографи, два магнітно-резонансних томографів (один з них потужністю 1,5 Т), ультразвукові апарати експерт класу, дитячі цисто-, гастро- та бронхоскопи тощо. В процесі діагностики використовуються сучасні методики: визначення онкогенів, інфекційних агентів методом ПЛР в реальному часі, FISH-гібридизація, проточна цитометрія, імуно-ферментний аналіз. Застосування новітніх технологій в діагностиці злоякісних новоутворень у дітей дає можливість більш точно встановити вид новоутворення, призначити оптимальне лікування та отримати найкращий результат.

Операційний блок обладнано, згідно сучасних вимог до приміщень такого призначення, що дає можливість проводити операції високої складності безпечно для пацієнтів.

В склад відділення входить кабінет консультативного прийому, відділення догоспітального обстеження та реабілітації, стаціонарне відділення на 45 ліжок.

Лікування дітей у відділенні дитячої онкології здійснюється за лікувальними програмами, рекомендованими МОЗ України, що розроблені на основі сучасних європейських клінічних протоколів.

За останні роки, завдяки впровадженню сучасних підходів до лікування виживаність дітей значно покращилась. Отримані результати наближуються до таких, що досягли провідні клініки Європейських країн.

Зростає роль відділення, як методичного центру. Завдяки поширенню досвіду роботи та знань щодо особливостей хірургічного лікування дітей, хворих на злоякісні новоутворення та впровадженню сучасного протокольного лікування у регіональних відділеннях, все більше хворих проходять хімієтерапевтичне лікування за місцем проживання відповідно до наявного оснащення.

Про відділення дитячої онкологія Національного Інституту Раку