Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 


Науково-дослідне відділення дитячої онкологіїВідділення дитячої онкології засноване у 1969 році та є провідним закладом у галузі лікування дітей з солідними злоякісними новоутвореннями на території  України.

З 1996 року керівником науково-дослідного відділення призначено Климнюк Г.І.


А завідувачем відділення з 2001 р. – Павлик С.В.

Безоплатна онлайн-консультація дитячого онколога.

Лікувальна діяльність

Конференції

Про відділення в медіа

Більшість хворих на солідні злоякісні новоутворення дітей України консультується фахівцями відділення.

Відділення дитячої онкології є структурним підрозділом Національного інституту раку, сформоване для високоспеціалізованого лікування онкологічних захворювань у дитячого населення України. Має у розпорядженні кабінет консультативного прийому, відділення реабілітації та догоспітального обстеження, стаціонарне відділення на 45 ліжок з блоком інтенсивної хімієтерапії (ліжка для хімієтерапії та хірургічного лікування), спеціально підготовлені кадри, приміщення, необхідне устаткування та апаратуру.

Переважна більшість дітей України, із вперше виявленими злоякісними солідними новоутвореннями, повністю чи частково проходить лікування у відділенні. Це до 300 дітей з усіх регіонів України щорічно. На лікуванні знаходяться діти віком від 0 до 18 років, із всіма видами солідних злоякісних новоутворень, окрім пухлин щитоподібної залози та злоякісних захворювань кровотворної системи.

Щорічно виконується близько 250 складних оперативних втручань, серед яких резекції печінки, гемігепатектомії, панкреатодуоденальні резекції, резекції нирок, резекції кісток з ендопротезуванням, пластикою автологічними чи аллогенними трансплантатами, оперативні втручання із застосуванням ендоскопічної техніки. Кількість операцій, що зберігають кінцівку (ендопротезування, аутопластики в т.ч. із використанням мікрохірургічної техніки) становить близько 80%. Спеціалісти відділення співпрацюють із фахівцями суміжних спеціальностей та проводять спільні оперативні втручання з нейрохірургами, торакальними, щелепно-лицевими хірургами. Налагоджена співпраця з кардіохірургами та проводяться оперативні втручання із застосуванням апарату штучного кровообігу.

З 2002 року у відділенні впроваджені трансплантаційні методики (stemcell support, bone marrow transplantation), що супроводжують хіміотерапевтичне лікування. Щорічно проводиться від 25 до 40 курсів високодозової хіміотерапії з трансплантацією кісткового мозку.

Результати роботи відділення доповідаються на провідних міжнародних медичних форумах. Результати досліджень друкуються у міжнародних наукових виданнях.

В розпорядженні діагностичної служби відділення знаходиться вся сучасна діагностична база НІР в тому числі: два комп’ютерних томографи, два магнітно-резонансних томографів (один з них потужністю 1,5 Т), ультразвукові апарати експерт класу, дитячі цисто-, гастро- та бронхоскопи тощо. В процесі діагностики використовуються сучасні методики: визначення онкогенів, інфекційних агентів методом ПЛР в реальному часі, FISH-гібридизація, проточна цитометрія, імуно-ферментний аналіз. Застосування новітніх технологій в діагностиці злоякісних новоутворень у дітей дає можливість більш точно встановити вид новоутворення, призначити оптимальне лікування та отримати найкращий результат.

Операційний блок обладнано, згідно сучасних вимог до приміщень такого призначення, що дає можливість проводити операції високої складності безпечно для пацієнтів.

В склад відділення входить кабінет консультативного прийому, відділення догоспітального обстеження та реабілітації, стаціонарне відділення на 45 ліжок.

Лікування дітей у відділенні дитячої онкології здійснюється за лікувальними програмами, рекомендованими МОЗ України, що розроблені на основі сучасних європейських клінічних протоколів.

За останні роки, завдяки впровадженню сучасних підходів до лікування виживаність дітей значно покращилась. Отримані результати наближуються до таких, що досягли провідні клініки Європейських країн.

Зростає роль відділення, як методичного центру. Завдяки поширенню досвіду роботи та знань щодо особливостей хірургічного лікування дітей, хворих на злоякісні новоутворення та впровадженню сучасного протокольного лікування у регіональних відділеннях, все більше хворих проходять хімієтерапевтичне лікування за місцем проживання відповідно до наявного оснащення.

Про відділення дитячої онкологія Національного Інституту Раку