Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: На базі відділення пухлин стравоходу та шлунка запрацював кабінет ендоскопічної хірургії

Ср, 10/05/2023


В Національному інституті раку відбулося відкриття кабінету ендоскопічної хірургії на базі відділення пухлин стравоходу та шлунка.

Це нововведення має на меті розвиток та впровадження інноваційних методів лікування онкологічних захворювань.

За словами завідувача відділенням Юрія Кондрацького, керівника проекту, кабінет ендоскопічної хірургії забезпечить пацієнтам можливість отримання якісних та сучасних методів лікування пухлин органів шлунково-кишкового тракту.

На фото ми бачимо як Професор Ігор Насташенко успішно провів першу процедуру у пацієнта з задавленням пухлиною жовчних ходів та механічною жовтяницею. Він використовував метод ретроградної холангіопанкреатографії (РХПГ) та постановки стента у жовчні ходи. Ця процедура дозволила пацієнту позбавитись жовтухи та розпочати лікування раку підшлункової залози.

Нагадаємо:
Ендоскопічна хірургія — напрям мініінвазивної хірургії, що дозволяє виконувати радикальні операції чи інвазивні діагностичні процедури без широкого розтину покривів через точкові проколи тканин, або через природні фізіологічні отвори за допомогою ендоскопічного обладнання.

Відділення пухлин стравоходу та шлунку Національного інституту раку — експертне відділення з найбільшим в Україні  досвідом хірургічного та комбінованого лікування захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту.

Більше про відділення за посиланням:
https://unci.org.ua/department/konsultatyvna-poliklinika-reyestratura/