Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Відділення пухлин стравоходу і шлунка


Відділення пухлин стравоходу та шлунку Національного інституту раку –  експертне відділення з найбільшим в Україні  досвідом хірургічного та комбінованого лікування захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту:

 • Рак стравоходу
 • Рак шлунку
 • Гастроінтестинальні стромальні пухлини
 • Нейроендокринні пухлини
 • Інші злоякісні та доброякісні пухлини стравоходу та шлунку

Крім того, відділення виконує лікування передпухлинних та хірургічних захворювань:

 • Ахалазія стравоходу
 • Кила стравохідного отвору діафрагми
 • Стравохід Баретта
 • Дивертикули стравоходу
 • Поліпи шлунку
 • Лікування зайвої ваги тіла (баріатрична хірургія)

Лікарі нашого відділення виконують більше 600 операцій щорічно, з них  200 операцій – складні комбіновані оперативні втручання.

На відміну від загальнопрофільних лікарень ми спеціалізуємся на лікуванні раку шлунку, завдяки чому використовуємо відповідні сучасні хірургічні технології та гарантуємо кращі результати лікування.

При лікуванні залучають експертів з будь-якої сфери (колопроктологія, гепато-біліарна хірургія) для сумісного лікування пацієнтів. Та забезпечують супровід пацієнта від початку діагностики до реабілітації після завершення лікування


Лікарі відділення пухлин стравоходу та шлунку Національного інституту раку щорічно проходять стажування в провідних клініках Європи та Сполучених Штатів Америки.

Список лікарів відділення:

Кондрацький Юрій Миколайович – завідувач відділення, хірург-онколог
Шудрак Євгеній Анатолійович – хірург-онколог
Колесник Андрій Володимирович – хірург-онколог
Добржанський Олексій Юрійович – онколог, хірург-онколог
Колесніков Андрій Юрійович – загальний хірург, ендоскопіст
Фрідель Роман Ігорович – хірург-онколог
Мусаєв Артур Станіславович – хірург-онколог

Нагадуємо:
Національний інститут раку уклав договір із НСЗУ і долучився до єдиного медичного простору де українці можуть безоплатно отримувати медичну допомогу в будь-якому медзакладі країни, який має договір з НСЗУ.

Тобто будь-хто, хто обрав своєю лікарнею НІР, за однаковими правилами, незалежно від місця реєстрації може приїздити для безоплатної допомоги згідно з 16 пакетами. Це може бути як первинний, так і вторинний візит. Тобто, пацієнти вже з підтвердженим діагнозом в іншому медзакладі, завжди можуть отримати іншу думку лікаря-спеціаліста, та звернутись за направленням до лікуючого лікаря, щоб пройти діагностику і в НІР.

Для того, щоб отримати безоплатно послугу в НІР за обраним пакетом, у пацієнта має бути електронне направлення від сімейного лікаря, або лікаря онколога з регіональних онкоцентрів (під час військового стану дозволяється паперове направлення з печаткою закладу, що містить ЄДРПОУ).

Маючи електронне направлення пацієнт може телефоном записатися до лікаря-консультанта через кол-центр інституту за номером: 044 293 21 50.
Або звернутися відразу в реєстратуру поліклініки на першому поверсі. Реєстратура працює з 8:00 до 15:00 (графік під час воєнного стану).
Консультативний прийом лікарів з 08:00 до 14:36 (графік під час воєнного стану).


Facebook сторінка відділення з корисною інформацією.