Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 



Всесвітній день боротьби проти раку.

Сб, 06/02/2021


Цьогоріч він має гасло I am and I will. Я є і я буду.

Це гасло стосується кожного.

“Одним з основних проєктів на 2021 рік є відновлення будівництва нового корпусу НІР, в якому буде знаходитися “Центр онкогематології та трансплантації кісткового мозку.”
Кошти на проєкт передбачені в бюджеті 2021 року.
Завдяки його реалізації ми плануємо суттєво збільшити кількість операцій з трансплантації кісткового мозку – понад 100 алогенних трансплантацій і майже така ж кількість аутотрансплантація в рік “, – сказав він в ході пресконференції в агентстві” Інтерфакс-Україна “в середу.
Яцина також повідомив, що НІР відкрив Центр психоонкології.
“Ми нещодавно відкрили Центр психоонкології, який входить в програму концепції розвитку онкологічної служби-2030. Сподіваємося, що відпрацюємо модель служби психоонкології на нашому закладі та будемо впроваджувати її по 30 онкодиспансерах. Центр спрямований на реабілітацію, супровід, лікування та психологічну підтримку пацієнтів, їх родичів та на психологічну реабілітацію лікарів “, – сказав він.
“15 лютого має розпочатися будівництво молекулярно-генетичної лабораторії. Також плануємо добудувати Центр променевої терапії й встановити лінійний прискорювач. Сподіваємося, що будівництво почнеться в кінці квітня і в кінці року ми вже зможемо працювати на обладнанні”, – додав в.о. директора НІР.
Заступник директора НІР по організаційно-методичній роботі Андрій Лукашенко повідомив, що на базі НІР вже відкрито Центр кліндосліджень.
“Україна, на жаль, є резервною країною для великих фармкомпаній для проведення кліндосліджень. Наприклад, в порівнянні з Польщею наша країна проводить в 10-20 разів менше кліндосліджень. Лікування пацієнтів в рамках кліндосліджень – це унікальна можливість отримувати безкоштовну терапію для пацієнтів, поліпшити матеріально -технічну базу медустанов. Зараз ми організували Центр клінічних досліджень і намагаємося збільшити квоту на проведення таких досліджень “, – сказав він.
Водночас заступник міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова підкреслила, що МОЗ активно працює над розвитком напрямку онкології.
“Міністерство у 2020 році розробило проєкт Нацстратегії з контролю онкозахворювань до 2030 року, яка визначить вектор розвитку системи онкологічної допомоги в Україні.
Також МОЗ включив до Програми медичних гарантій пакети по хімієтерапевтичний і радіологічному лікуванню. У 2020 році за надання відповідних послуг медустанов виплачено 3,193 млрд грн “,- сказала вона.
За словами заступника міністра, з 1 квітня 2021 року послуги також будуть надаватися по окремих пакетах, а тарифи будуть підвищені, зокрема діагностику і хіміотерапевтичне лікування онкозахворювань розподілять на лікування дорослих (25 тис. грн за лікування одного пацієнта) і дітей (91 тис. грн).
Тариф за лікування онкогематологічних захворювань складе 45 тис. грн і 164 тис. грн, а за променеву терапію – від 43 до 52 тис. грн.