Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Звернення в.о. директора Національного інституту раку Андрія Шипка

Вт, 11/10/2022


Інститут працює згідно з порядком цивільної оборони. Неухильно виконуються вимоги щодо цивільного захисту пацієнтів під час повітряної тривоги. З метою мінімізації ризиків, задля безпеки пацієнтів та персоналу в умовах воєнного стану, відпрацьовані маршрути та логістика, безпечне перебування пацієнтів під час отримання лікування.

«Національний інститут раку працює, всі лікарі на своїх місцях. Ми не панікуємо і робимо свою справу. Звертаюся до пацієнтів що приїздять на процедури та відвідувачів… Під час тривог, йдіть до укриття, не нехтуйте тривогами, дайте можливість нам, лікарям, попіклуватися про життя пацієнтів, що знаходяться в Національному інституті раку на лікуванні.» – зазначив Андрій Шипко.

З метою надання якісної медичної допомоги онкологічним хворим, забезпечення безперервної роботи в умовах воєнного стану продовжує роботу мультидисциплінарний консиліум (МДК) за всіма напрямками в лікуванні онкологічних хворих. Операційні відділення працюють згідно з розкладом. Оперативні втручання онкологічним хворим проводяться в повному обсязі.
Працює «важке» радіологічне обладнання. Лікування відбувається відповідно до вимог радіаційної безпеки, відділ радіаційної безпеки працює у штатному режимі.
В поліклінічному відділенні ведуть приймання лікарі-онкологи за різними спеціальностями. Приймання пацієнтів проводиться виключно за направленням сімейного лікаря щоденно з понеділка по п’ятницю.
Працює call-центр за номером телефону:
☎️+38 (044) 293-21-50 де надається інформація щодо приймання спеціалістів, клінічних відділень, госпіталізації, роботи відділень та ведеться запис на консультацію до лікаря-онколога. Маючи електронне направлення Ви можете телефоном записатися на прийом.
Альтернативний спосіб запису — реєстратура в поліклініці.
Реєстратура працює з 8:00 до 15:00 (графік під час воєнного стану).
Консультативний прийом лікарів з 08:00 до 14:36 (графік під час воєнного стану).
І головне, бережіть себе, не панікуйте, все буде добре.