Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Засідання Спеціалізованої вченої ради

Пт, 14/05/2021


13 травня у конференц-залі Інституту відбулось засідання Спеціалізованої вченої ради. Під час засідання відбувся публічний захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Даниленко Вікторії Вікторівни на тему “Радіонуклідна терапія самарієм оксабіфором 153Sm метастатичного ураження кісток при злоякісних пухлинах різної локалізації” та Ібрагімової Конул Нізамі Кизи на тему “Ультразвукова діагностика дегенеративних змін шийного відділу хребта у дітей старшого віку”.

Колеги! Щиро вітаємо із захистом.

Це блискучий результат вашої старанності, працьовитості та самовіддачі, сили волі та твердості духу. Бажаємо вам успішного втілення всіх творчих і наукових планів, енергії та натхнення в професійному зростанні й в майбутніх наукових пошуках, щоб в планах була мудрість, а у службових справах – підтримка однодумців, в серці – тепло і сонячно від людської вдячності.

Нехай Ваш шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, основою щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, удача, щирі почуття, підтримка сім’ї й колег.

Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!