Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Заміна труб та системи опалення у хірургічному корпусі

Вт, 13/10/2020


Минулого опалювального сезону серйозною проблемою для Національного інституту раку постала термінова необхідність заміни труб та системи опалення у хірургічному корпусі.

Через зношеність труб, а відтак – часті прориви, наш заклад не тільки зазнав чималих матеріальних збитків, але й мало не зупинився робочий процес. Керівництво інституту розпочало вирішення проблеми. Сьогодні інститут отримав нові безшовні труби для ремонтних робіт у хірургічному корпусі. Вже завтра розпочнеться заміна труб у підвалі для холодної та гарячої води, заміна старих труб у системі опалення.

Вдячні за вчасну, якісну роботу усьому колективу Интерпайп Нико Тьюб Вдячні за співпрацю Драчевському Віктору Васильовичу. Народному депутату України IV скликання.Завдяки вашій працьовитості та старанності результат виявився найкращим і перевершив всі очікування. Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем медицини в Україні. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння та достатку.Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого інституту.

Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Недавні записи