Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Вітання з нагоди Міжнародного дня медичної сестри.

Вт, 18/05/2021


За ініціативи Міністра охорони здоров’я Максим Степанов з нагоди професійного свята Міжнародного дня медичної сестри в.о.директора Андрій Федорович Шипко та голова профкому Починок Наталія Трифонівна вручили заохочувальні відзнаки Міністерство охорони здоров’я України та грошові премії нашим медсестрам.
За особисті трудові досягнення, за значний внесок в організацію надання медичної допомоги населенню, за високий професіоналізм та відданість справі.

Багато хто вважає, що головна роль в лікуванні пацієнта – у лікаря. Лікар ставить діагноз, оперує, визначає стратегію боротьби з хворобою.Але медичні сестри для одужання пацієнта працюють не менше.

Саме вони у післяопераційний період виходжують пацієнта, чергують біля ліжка в реанімації, оточують його своєю турботою й увагою, милосердям та теплом, виконуючи усі приписи лікаря.

Наші янголи в білих халатах, щиро вітаю вас зі святом.Без вас робота медичних установ просто не була б можлива. Спасибі вам, за те, що ваші плечі витримують всі дані вам долею і професією тягарі!- зазначив Андрій Федорович.