Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 



Виїзні майстер-класи для колег з регіонів

Пт, 05/11/2021


Протягом 2021 року спеціалісти Національного інституту раку провели декілька виїзних майстер-класів з використанням сучасної лапароскопічної апаратури для хірургічного лікування злоякісних пухлин прямої кишки.
Майстер-клас проводили команда експертів хірургів Національного інституту раку та фахівці лікарні швидкої медичної допомоги м.Львова.
Зубарєв Микола  – хірург онколог який проходив річне стажування у клініці Severence у Сеулі (Південна Корея), університетському шпиталі Aintree у Ліверпулі (Великобританія), Memorial Sloan Kettering Cancer Center, Нью-Йорк (США).
Хворостовський Руслан хірург – онколог.
Лікарі лікарні швидкої медичної допомоги м.Львова.
Кушнірук Олексій
Адріан Квіт
Максимів Олександр
Пацієнти:
1 пацієнт (чол), 52 р., Рак н/а відділу прямої кишки ст. ІІ
2 пацієнт (жін), 50 р., Рак с/а відділу прямої кишки ст.ІІІ
З колегами, виконали  3D лапароскопічні ультранизькі передні резекції прямої кишки у пацієнтів з пухлинаминижньо-ампулярного відділу прямої кишки.
Декілька років тому при такій локалізації пухлини, практично завжди виконувалися операції без збереження відхідника і пацієнти були приречені на постійну стому.
Зараз завдяки досвіду хірургів, сучасному хірургічному обладнанню та високій організації вдалося видалити пухлини прямої кишки, позбутися смертельної хвороби та зберегти якість життя пацієнтам.
Було дуже приємно зустрітися та попрацювати пліч-о-пліч з досвідченими колегами з іншого міста поєднавши навчальний процес та зробити добру справу!
Пацієнти були виписані зі стаціонару додому на 4 та 5 добу після операції у задовільному стані та прекрасному настрої!
Усвою чергу дякуємо за теплу зустріч, бездоганну організацію, неймовірно приємний персонал та нестримне бажання до розвитку та руху уперед!
Наступний крок – операція на прямій кишці з використанням роботохірургії на роботі DaVinci!