Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Всесвітній день боротьби з раком

Пн, 06/02/2023


Всесвітній день боротьби з раком (World Cancer Day), що відзначається щорічно 4 лютого, проголошено «Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями» (англ. Union for International Cancer Control, UICC). Національний інститут раку є дійсним представником цієї організації в Україні й разом з нашими лікарями щодня воює з цією страшною хворобою. А з 2022 року ще й в умовах війни.

З 2022 року змінилось життя всіх українців. Але українська система охорони здоров’я залишилася стабільною і лікарі продовжують щодня виконувати свою роботу в лікарнях по всій країні, включно з онкологами, які роблять все можливе для лікування пацієнтів.

З травня 2022 року майже всі онкологічні заклади країни запрацювали у звичайному графіку і це вже наша спільна маленька Перемога.

І як би складно нам всім зараз не було, ми залишаймося вільною країною і прагнемо стати здоровою нацією.

Рівний доступ до профілактики раку, діагностики, лікування та догляду може щодня рятувати життя. Підвищуючи громадську обізнаність у питаннях виявлення та лікування раку ми зменшуємо страхи, збільшуємо розуміння, розвіюємо міфи та неправильні уявлення. Змінюємо поведінку та ставлення до хвороби.

Ми знаємо, що сьогодні звернення до лікарів часто є вкрай складними. Внутрішньо переміщені особи стикаються з чергами та логістичними труднощами. Але ми всі не втрачаємо надії та чекаємо одразу дві Перемоги: свою, над раком і України, над ворогом.

?️

Національний інститут раку у Всесвітній день боротьби з раком нагадує всім про важливість своєчасної діагностики, попри складнощі часу і закликає населення піклуватися про своє здоров’я не втрачаючи віру і в Перемогу над ворогом, і в Перемогу над раком!

Разом з Міністерство охорони здоров’я України пропонуємо інфографіки, які допоможуть перевірити, які обстеження і як часто варто проходити, щоби зберегти своє здоров’я.

Недавні записи