Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Візит фахівців ДНП «НІР» до Юрмали

Пн, 04/09/2023


В рамках проєкту «Національний реабілітаційний центр «Вайварі» відбувся перший візит представників мультидисциплінарної реабілітаційної команди ДНП «Національний інститут раку» до м. Юрмала, Латвія.

Програма стажування була насиченою та цікавою. Учасники ознайомилися з структурою і організацією роботи Національного реабілітаційного центру «Вайварі» та напрямками його діяльності (реабілітація при  спинальній травмі, мязово-скелетній, кардіологічій, легеневій та онкологічній патології, дитяча реабілітація, нейрореабілітація).

Впродовж візиту фахівці ознайомились з напрямками, законодавчою базою, умовами роботи арт-терапевтів у Латвії.

 Під час перебування  фахівці з України мали змогу відвідати провідну університетську клініку Біккернекі (RAKUS) в Ризі. Ознайомились з роботою відділень, зокрема ортопедичного, неврологічного, нейрохірургічного, відділення інтенсивної терапії, токсикології та сепсису.

Нашими фахівцями був відмічений високий професійний та технологічний рівень надання реабілітаційних послуг в закладах Латвії. Особливо вразила організація забезпечення пацієнтів технічними засобами реабілітації в країні.

30 серпня 2023р.  відбулась офіційна зустріч реабілітаційних фахівців медичних закладів України з керівництвом Національного реабілітаційного центру «Вайварі», послом України в Латвії Анатолієм Куцеволом,  представниками Канцелярії Президента Латвії, Міністерства закордонних справ та Міністерства охорони здоров’я Латвії.

Команда з України відчула велику підтримку на всіх рівнях від латвійських фахівців та народу Латвії.

Продовжуємо співпрацю.

Недавні записи