Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Відбулась наукова конференції молодих вчених: «Імуноонкологія в реаліях сьогодення. Чи готові ми до змін?»

Пн, 11/12/2023


8 грудня 2023 року на базі ДНП «Національний інститут раку», як Провайдера освітніх заходів, відбулась наукова конференції молодих вчених: «Імуноонкологія в реаліях сьогодення. Чи готові ми до змін?» З вітальним словом відкрили наукову конференцію генеральний директор Олена Єфіменко, заступник генерального директора з наукової роботи Андрій Лукашенко, голова товариства молодих вчених Іван Смоланка.

Основною метою конференції був обмін досвідом та досягненнями між молодими науковцями, що працюють в медичній галузі, зокрема, за напрямком онкологія. Під час роботи конференції учасники мали змогу прослухати пленарні доповіді запрошених лекторів про нові досягнення медичної науки та прийняти участь в роботі  наукової секції клінічних випадків з метою підвищити  якість і ефективність діагностики та лікування онко патології загалом, в тому числі ознайомитись з сучасними інноваційними технологіями діагностики й імунотерапії  онкологічних захворювань різних органів і систем.

Всього на конференції було зареєстровано біля 160 осіб. З доповідями науковому заході молодих вчених виступили 9 співробітників ДНП «Національний інститут раку».

Під керівництвом науково-освітнього відділу  ДНП «НІР», як провідного наукового закладу, разом з кураторами з перших днів практичної підготовки майбутніх лікарів в інтернатурі відбувається  також підготовка та орієнтація лікаря-інтерна на науково-дослідну роботу, що є важливою складовою якісної підготовки спеціалістів та розвиває пошукові здібності, творче мислення, формує ініціативних лікарів, вагома частина з яких активно орієнтовані на науку. Основну роботу за цим напрямком проводить авторитетний професорський склад, зокрема, яка активно залучають молодих лікарів та лікарів-інтернів до участі в науково-практичних конференціях, написання тез, наукових публікацій тощо.

Враховуючи вищесказане, з науковими доповідями виступили 8 лікарів-інтернів: староста Микитюк Артем Ігорович (під кервництвом д. мед. н. Лукашенка А. В. та д. мед.н. Бурлаки А. А.), лікарі-інтерни Мовчан Валентина Іванівна, Козенко Віталій Володимирович, Худенко Олександр Олександрович (під керівництвом чл.-кор. НАМН України, професора Стаховського Е. О.), лікарі інтерни Єрюшкін Данило Максимович та Швець Карина Володимирівна (під керівництвом професора Свінціцького В. С. та Дерменжи Т. В.), Бондар Марина В’ячеславівна (під керівництвом професора Лялькіна С. А. та Мартинюк О. М.).

За результатами наукової конфереції доповідачі та учасники отримають сертифікат з балами для врахування їх при атестації лікарів, а також в рейтинговому оцінюванні науковців, участь в конференції враховуються при вступі до магістратури та аспірантури в Україні чи закордоном.

Адміністрація закладу вдячна кураторам-науковцям, за їх самовіддану активну позицію, професіоналізм, досвід, який вони вкладають в підготовку не тільки молодих перспективних науковців, а й в підготовку компетентних лікарів первинної спеціалізації  здатних до наукової творчості.

Начальник науково-освітнього відділу Наталія Банковська.

Недавні записи