Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: В Національному інституті раку встановили унікальний лазер

Ср, 26/10/2022


В Національному інституті раку встановили та запустили в експлуатацію обладнання для оперативних втручань СО2 лазер Lumenis AcuPulse DUO.

Це єдиний в Україні СО2 лазер такого високого класу. Він дозволяє проводити надчітке розсічення тканин з мінімальним до 40 мікронів термокондуктивним їх пошкодженням. Крім того, роботизований мікроманіпулятор, що з’єднаний з сучасним операційним мікроскопом дозволяє проводити складні та прецизійні мікрохірургічні втручання.

Відтепер пацієнти Національного інституту раку з онкопатологією голови та шиї зможуть саме в Україні, а не за кордоном, отримувати якісну, високоспеціалізовану онкологічну допомогу.
Головною особливістю унікального лазера є можливість використання гнучкого волокна та традиційного вільного променя в одному апараті завдяки спеціальному світлодільнику. Наявність двох систем доставки лазерного випромінювання в одній лазерній системі є унікальною запатентованою технологією, яка не має аналогів.

СО2 лазер Lumenis AcuPulse DUO забезпечує можливість проведення широкого спектра операцій у різних галузях сучасної та високотехнологічної хірургії та вже працює в повному обсязі у відділенні пухлин голови та шиї.

Недавні записи