Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: В Національному інституті раку роблять унікальні операції при раку нирки

Пн, 30/05/2022


У відділенні пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку проводяться унікальні операції при лікуванні раку нирки. 

Раніше рак нирки лікувався як правило видаленням нирки. Відповідно хворий стає інвалідом, а держава виплачує певні кошти. Тому що хворий може отримати ту чи іншу групу інвалідності. В 2008 році групою українських спеціалістів на чолі професора Едуарда Стаховського ініціювали підхід, щоб при пухлинах не великої кількості або ж при достатній збереженості нирки, –  не видаляють. Відповідно у пацієнта залишається дві нирки, залишається повноцінною людиною, може працювати. Це колосальна допомога для людей в першу чергу та держави.

«Ми розробили стандарти лікування, і на сьогоднішній день це втілюється. На сьогодні у нас в клініці великий досвід,  намагаємось робити такі операції, не роблячи людей інвалідами, а навпаки робимо здоровими людьми. Такі операції ми виконуємо на європейському рівні, в нас є достойний рівень фахівців, які працюють у нас в клініці» – зазначив завідувач відділення онкоурології Національний інститут раку Едуард Стаховський

У  Національному інституті раку, як вище вже зазначалося, було  змінено тактику лікування, а саме видаляється не вся хвора нирка, а лише її пухлина. Для цього були розроблені відповідні показання та методики видалення пухлини. Така тактика лікування дозволяє усунути хворобу, зберегти нирку, запобігти інвалідизації хворого та зберегти його працездатність.

“Наші спеціалісти роблять дійсно унікальні операції, які рятують людям життя. Проведення оперативних втручань саме таким способом рятує хворого від каліцтва, в подальшому людина продовжує функціонувати повноцінно. Ми пишаємось нашими фахівцями та докладаємо багато зусиль для подальшої роботи за цим напрямком” – зазначив директор Національного інституту раку Андрій Шипко.