Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: В Національному інституті раку передали автомобіль на ЗСУ

Пт, 30/09/2022


В Національному інституті раку власними силами відремонтували санітарний автомобіль та передали для потреб Збройних сил України.

Старий  УАЗ  стояв в гаражі уже на списання, проте в Національному інституті раку виступили з ініціативою відремонтувати транспортний засіб та передати солдатам на фронт. Така ініціатива знайшла підтримку в директора Андрія Шипка та колективу.

Передача автомобіля відбулася в Національному інституті раку представникам Збройних сил України. Відремонтований санітарний автомобіль поїде в частину, де служить наш колега лікар-анестезіолог, а зараз фельдшер медичного пункту батальйону ТРО ЗСУ Пікульський Володимир. Наразі батальйон знаходиться на кордоні з рф в Харківській області.

«Цей автомобіль потрібний для евакуації поранених з поля бою.На фронті переважно польові дороги, тому поранених дуже тяжко евакуювати. Перевагою цього авто є те, що вона має підвищену прохідність та можна евакуювати декількох поранених одночасно. В нас задача стоїть якомога швидше витягнути пораненого з поля бою, адже чим швидше ми це робимо, то даємо пораненому більше шансів на збереження життя» – зазначив Володимир Пікульський

Директор Національного інституту раку Андрій Шипко підписав всі необхідні документи та офіційно передав ключі війсковим.

«Лікарі і солдати воюють за життя українців щодня, тому нам хотілось підтримати наших солдат та зробити внесок в нашу перемогу над ворогом. Віримо, що переданий санітарний автомобіль буде берегти життя наших солдатів та вірно їм служитиме» – зазначив директор Андрій Шипко.