Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: У рамках робочого візиту до Національного інституту раку приїхали депутати Верховної Ради України.

Вт, 23/03/2021


Валерій Зуб, народний депутат IX скликання (партія “Слуга народу”), голова підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.
Оксана Дмітрієва, депутатка IX скликання (партія “Слуга народу”), заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань сучасних медичних технологій та розвитку трансплантології Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Депутати ознайомились зі станом будівництва по інвестиційному проєкту “Будівництво молекулярно-генетичної лабораторії”, оглянули блоки трансплантації кісткового мозку у відділенні онкогематології з сектором ад’ювантних методів лікування. Відділення хімієтерапії солідних пухлин.
Радіологічний корпус відділення дистанційної променевої терапії з бункером для встановлення лінійного прискорювача.
Після обходу провели нараду з адміністрацією інституту, де обговорили нереалізовані інвестиційні проєкти, плани щодо освоєння коштів передбачених для НІР бюджетом на 2021 рік й інформаційні та освітні проєкти для лікарів інституту.
Боротьба з онкологією — це спільна справа, разом ми сильніші та досягнемо того, чого поодинці несила досягти нікому.