Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: У національному інституті раку відбувся XІ Міжнародний семінар студентів та молодих вчених

Пн, 06/02/2023


Напередодні всесвітнього дня боротьби з раком, що відзначається щорічно 4 лютого, у Національному інституті раку відбувся семінар, що відновив традицію сумісних заходів із НМУ ім. Богомольця – семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком.

Організаторами заходу були Національний інститут раку та кафедра онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

На заході були присутні керівництво НІР й НМУ імені О.О. Богомольця та співробітники кафедри онкології НМУ імені О.О. Богомольця. Доповідачами стали молоді вчені, та студенти які представили свої роботи в боротьбі з раком. Також до конференції було долучено іноземних спікерів. Захід відкрили директорка НІР, Олена Єфіменко та ректор НМУ імені О.О. Богомольця, Юрій Кучин.
Семінар був представлений двома секціями.

Дякуємо всім, хто приїхав з інших регіонів, попри складність часу. Всі доповіді були на високому рівні, це надихає, та свідчить про глибину та змістовність підходу лікування у молодого покоління онкологів.

Нагадуємо:
WCD 2023 – це найбільший форум молодих онкологів в Україні. На форумі завжди представлені науково-популярні доповіді, присвячені актуальним питанням онкології сьогодення, а саме профілактика, діагностика та лікування раку.
Всесвітній день боротьби з раком що відзначається щорічно 4 лютого проголошено «Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями» (англ. Union for International Cancer Control, UICC). Національний інститут раку є дійсним представником цієї організації в Україні
.

Недавні записи