Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Святкова зустріч з лікарями-інтернами

Пт, 04/08/2023


1 серпня відбулася святкова зустріч генерального директора ДНП «Національний інститут раку» Олени ЄФІМЕНКО, адміністрації закладу та кураторів з лікарями-інтернами першого року за спеціальностями «Хірургія», «Анестезіологія та ІТ», «Внутрішні хвороби», «Неврологія», «Патологічна анатомія», «Радіологія», які зараховані на базу стажування  ДНП «НІР».

В святковій промові генеральний директор привітала майбутніх лікарів з новим етапом професійного розвитку, побажала творчих успіхів, миру, наполегливості та відданості в обраній професії. Також, з привітальним словом виступили: заступник генерального директора з наукової роботи Андрій Лукашенко, медичний директор Анатолій Шудрак, заступник генерального директора з лікувально-координаційної роботи Олександр Яцина, заступник генерального директора з цифрової трансформації Андрій Турчин та куратори.

З вітальною промовою виступила учений секретар, керівник інтернів Наталія Банковська та доповіла про організацію підготовки лікарів-інтернів на базі стажування ДНП «НІР», ознайомила присутніх у загальних рисах з вимогами до підготовки інтернів згідно з навчальним планом і програмою та побажала успішно подолати труднощі, з якими неодмінно можуть стикатися лікарі-інтерни.

Інтернатура є завершальною формою підготовки випускників вищих медичних закладів в України. Початок заочної частини інтернатури на базі стажування ДНП «НІР» цього року розпочало 97 лікарів-інтернів. Науково-освітній відділ в рамках академічної мобільності проводить безперервну  співпрацю з закладами вищої медичної освіти з подальшої підготовки випускників на базі стажування ДНП «Національний інститут раку», як одного з найстаріших провідних онкологічних закладів, що має унікальну потужну матеріально-технічну базу та експертного світового рівня кадровий потенціал з практичної  підготовки лікарів.

Насамкінець, адміністрація закладу та куратори побажали успіхів лікарям-інтернам у реалізації їхніх прагнень оволодіти майбутньою спеціальністю та зробили спільне фото.

Недавні записи