Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Сьогодні на базі НІР було відкрито освітній простір для дітей ‒ Школа Супергероїв

Чт, 29/06/2023


Це проект, реалізований спільними зусиллями благодійників, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти та науки, який дає можливість маленьким пацієнтам, що проходять лікування у стаціонарному режимі, комфортно отримувати шкільну освіту не пририваючи лікування.

«Пишаюся тим, що ми змогли саме під час війни, об’єднатись та створити цей чудовий простір для наших діток, які потребують тривалого лікування в Інституті. Сподіваюсь, наше якісне лікування і освіта від школи зроблять їх справжніми Супергероями, що врятують цей світ», ‒ коментує Олена Єфіменко, генеральна директорка ДНП «Національний інститут раку».

В урочистому заході взяли участь заступниця міністра освіти і науки України й засновниця Школи супергероїв Євгенія Смірнова, журналістка та кураторка проєкту «Право на освіту» й ДУ «Школа супергероїв» Наталія Мосейчук, заступник президента благодійної асоціації Swiss4Ukraine, ведуча рубрики в програмі «Сніданок. Вихідний» від 1+1 Антоніна Лесик, Олена Парфьонова – співголова ГО «Батьки СОС», членкиня піклувальної ради Школи, директорка ДНП «Національний інститут раку»Олена Єфіменко та завідувач науково-дослідним відділенням дитячої онкології – Григорий Климнюк.

Урочистий старт надихнув малечу, яка вже не може дочекатися продовження навчання. Така робота з пацієнтами дитячого відділення НІР не лише забезпечує їхнє право на освіту, а й допомагає підтримувати здоровий ритм життя, що є вкрай важливим для одужання.

Довідково:

Відділення дитячої онкології ДНП «Національний інститут раку» є провідним закладом у галузі лікування дітей із солідними злоякісними новоутвореннями на території України.

За період війни в дитячому відділенні проліковано 209 дітей. Все це маленькі українці віком 1-18 років, у яких вперше виявили злоякісні новоутворення. 30 дітей було відправлено на лікування за кордон. На сьогодні у відділенні перебуває 20 дітей, половина з яких вже почала навчання у «Школі Супергероїв», інші продовжують навчання у своїх освітніх закладах.