Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Саміт перших леді та джентльменів за ініціативи першої леді України Олени Зеленської

Чт, 07/09/2023


6 вересня 2023 генеральна директорка Національного інституту раку Олена Єфіменко відвідала третій Саміт перших леді та джентльменів за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Тема третього саміту була присвячена ментальному здоров’ю. В рамках саміту було цікаве та живе спілкування з міністрами охорони здоров’я із різних країн та керівниками медичних закладів з усього світу.

В рамках саміту було підписано два Меморандуми про міжнародне медичне партнерство між ДНП «Національний інститут раку» і «Інститутом онкології» Республіки Молдови, а також з французьким «Інститутом Густава Руссі».

Велика дяка керівникам цих Інститутів — Руслану Балтага та Тіолет Ремі за дружбу та подальшу співпрацю. В ході заходу частина делегації разом з заступником Міністра охорони здоровʼя України — Сергієм Дубровим,
Міністром охорони здоровʼя Молдови Алою Немеренко, директором Інституту онкології Республіки Молдови Русланом Балтага, керівником Інституту Густава Руссі – Тіолет Ремі, завітали до Національного інституту раку, де поспілкувалися з керівниками і лікарями підрозділів Інституту та відвідали операційні відділення, відділення фізичної реабілітації, трансплантації, онкогематології, хіміотерапії та інші.

На зустрічі обговорювали можливості майбутньої співпраці та спільної роботи, обмінювалися думками та ділилися планами.

В ході візиту приємно було чути від гостей гарні коментарі про роботу нашого закладу.
Дякуємо за емоції та досвід!Великий уклін усім за підтримку нашої України та нашої медицини!

Наближаємо Перемогу разом!