Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Саміт перших леді та джентльменів за ініціативи першої леді України Олени Зеленської

Чт, 07/09/2023


6 вересня 2023 генеральна директорка Національного інституту раку Олена Єфіменко відвідала третій Саміт перших леді та джентльменів за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Тема третього саміту була присвячена ментальному здоров’ю. В рамках саміту було цікаве та живе спілкування з міністрами охорони здоров’я із різних країн та керівниками медичних закладів з усього світу.

В рамках саміту було підписано два Меморандуми про міжнародне медичне партнерство між ДНП «Національний інститут раку» і «Інститутом онкології» Республіки Молдови, а також з французьким «Інститутом Густава Руссі».

Велика дяка керівникам цих Інститутів — Руслану Балтага та Тіолет Ремі за дружбу та подальшу співпрацю. В ході заходу частина делегації разом з заступником Міністра охорони здоровʼя України — Сергієм Дубровим,
Міністром охорони здоровʼя Молдови Алою Немеренко, директором Інституту онкології Республіки Молдови Русланом Балтага, керівником Інституту Густава Руссі – Тіолет Ремі, завітали до Національного інституту раку, де поспілкувалися з керівниками і лікарями підрозділів Інституту та відвідали операційні відділення, відділення фізичної реабілітації, трансплантації, онкогематології, хіміотерапії та інші.

На зустрічі обговорювали можливості майбутньої співпраці та спільної роботи, обмінювалися думками та ділилися планами.

В ході візиту приємно було чути від гостей гарні коментарі про роботу нашого закладу.
Дякуємо за емоції та досвід!Великий уклін усім за підтримку нашої України та нашої медицини!

Наближаємо Перемогу разом!

Недавні записи