Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Розбудова спроможної онкологічної мережі, робоча зустріч

Пт, 26/05/2023


Команда ДНП «Національний інститут раку» МОЗ України долучилась сьогодні до технічної зустрічі щодо концепту розбудови спроможної онкологічної мережі.

Зустріч відбулась з Бюро ВООЗ в Україні, у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Національною службою здоров’я України та іншими представниками онкологічних закладів та громадських організацій. Окрім представників Міністерства охорони здоров’я України, ВООЗ, Національної служби здоров’я України, Національного Інституту Раку, в обговоренні концепту розбудови спроможної онкологічної мережі взяли участь: Народний депутат України Валерій Олексійович Зуб, представники медичних університетів, онкологічних медичних закладів, благодійний фонд «Таблеточки», громадські організації.

Зустріч мала на меті підтримати платформу для конструктивного діалогу щодо розбудови спроможної онкологічної мережі для спільного визначення відповідних індикаторів, перегляду наявних даних і визначення наступних кроків.

Протягом зустрічі робочій групі були презентовані знахідки щодо поточної спроможності системи охорони здоров’я та тренди, які впливають на спроможності онкологічної мережі; продемонстрована теперішня ситуація з мережею дитячих онкологічних закладів за допомогою карт геопросторової інформаційної системи, а також можливості для оптимізації послуг; обговорений перелік доступних критеріїв для верифікації спроможної мережі, визначені подальші завдання.