Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Робоча нарада з НСЗУ

Пт, 05/05/2023


Відбулась робоча нарада завідувачів відділень НІР з головою НСЗУ Національна служба здоров’я України, Наталію Гусак, головою Наглядової ради Національного інституту раку, лікарем-онкологом, та Народним депутатом України, Валерієм Зуб, та громадською організацією Афіна.

Ключовим питанням робочої наради було обговорення дотримання умов договорів, у тому числі в частині якості надання НІРом медичних послуг.

За підсумками обговорення вирішено вдосконалити в НІР роботу зі зверненнями громадян, здійснити необхідні комунікації для моніторингу забезпечення якісною медичною допомогою пацієнтів, які звертаються до НІР за консультативною допомогою та необхідним лікуванням.

Нагадуємо:
Національний інститут раку уклав договір із НСЗУ і долучився до єдиного медичного простору. Тобто будь-хто, хто обрав своєю лікарнею НІР, за однаковими правилами, незалежно від місця реєстрації може приїздити для безоплатної допомоги згідно з 16 пакетами. Це може бути як первинний, так і вторинний візит. Тобто, пацієнти вже з підтвердженим діагнозом в іншому медзакладі, завжди можуть отримати іншу думку лікаря-спеціаліста, та звернутись за направленням до лікуючого лікаря, щоб пройти діагностику і в НІР.

Недавні записи