Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Ремонт лабораторії молекулярно-генетичної діагностики та експериментальної онкології

Пн, 09/11/2020


Подробиці роботи лабораторії у сюжеті “Радіо Свобода” в програмі “Настоящее Время”

Значний крок у боротьбі з раком в Україні — це ремонт лабораторії молекулярно-генетичної діагностики та експериментальної онкології Національного інституту раку.

Завідувачка лабораторії д-р біол. наук Храновська Наталя Миколаївна провела екскурсію для журналістки Юлії. Ця лабораторія — єдина на теренах держави, здійснює молекулярно-генетичну діагностику для онкологічно хворих дітей (солідні новоутворення) для всієї України.Лабораторія забезпечує лабораторний супровід трансплантації аутологічного кісткового мозку для онкохворих дітей та дорослих, проводить молекулярно-генетичні дослідження для діагностики та вибору раціональної тактики лікування та ін.

Окремий напрям роботи лабораторії — це розробка інноваційних методів імунотерапії, які вже визнані на міжнародному рівні. Це — протипухлинні вакцини на основі дендритних клітин та наночастинок.У 2016 році за ці розробки була одержана Державна премія України у галузі науки і техніки.

Разом з тим, реалізація проекту наблизила би послуги для онкохворих українців до світового рівня; дозволила би не тільки забезпечити сучасною діагностикою онкологічних хворих (як відомо, правильна діагностика забезпечує 70% успіху в лікуванні), але і сприяла вирішенню такої болючої для держави проблеми, як трансплантація алогенного кісткового мозку.

У лабораторії молодий та високомотивований колектив справжніх професіоналів, в ній працюють та вивчають сучасні методи та технології студенти.Надання молоді належних умов для праці та самовдосконалення зробить внесок у запобігання процесам «витоку інтелекту» з України, які набули останнім часом загрозливого масштабу.

Подробиці роботи лабораторії у сюжеті “Радіо Свобода” в програмі “Настоящее Время”.Незабаром в ефірі.

Недавні записи