Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 

Питання-відповіді


Електронне направлення (у військовий час дозволяються також паперові направлення з печаткою закладу з вказаним ЕДРПОУ). Крім направлення треба мати паспорт громадянина України та попередні обстеження, диски і гістопрепарати.
Ви можете пройти обстеження в Національному інституті раку маючи при собі тільки паспорт громадянина України, за даних умов Ви звертаєтесь до лікаря – онколога у 308 кабінет.
Якщо Ви не маєте зареєстрованої eHealth персони, при собі також треба мати номер ІПН (індивідуальний податковий номер).
Якщо Ви громадянин іншої країни, Вам необхідно звернутись до реєстратури та скласти відповідний договір на обслуговування.
При необхідності, з лікувально-діагностичною метою пацієнтам проводяться інвазивні методи дослідження під контролем УЗД та КТ.
У окремих випадках хворі можуть бути направлені на додаткове обстеження у інші спеціалізовані медичні заклади сфери бюджетного фінансування України.
Після оформлення медичної картки та огляду лікаря, хворим, що попередньо проходили обстеження на базі інших лікувально-діагностичних закладів, проводиться консультативний перегляд гістологічних та/або цитологічних препаратів, а також рентгенологічних зображень та дисків з КТ і МРТ – сканами.
Ознайомитися з порядком надання консультації гістологічних препаратів (скельця та блоки).
Реєстратура працює з 08:00 до 15:00.
Лікарі консультативної поліклініки приймають за попереднім записом, робочий час з 08:00 до 14:36.
Записатися на прийом до лікаря можна за номером телефону 044 334 64 18, через посилання
, а також безпосередньо в реєстратурі.
Після завершення обстеження лікар поліклінічного відділення представляє хворого провідним фахівцям профільних клінічних відділень. Встановлюється кінцевий діагноз за класифікацією TNM, а також визначається клінічна група, що характеризує стратегію лікування.
Тактика лікування визначається консиліумом, до складу якого входить лікар профільного кабінету, хімієтерапевт та променевий терапевт.
У разі прийняття рішення про госпіталізацію, хворий у плановому порядку переводиться до одного із профільних відділень Національного інституту раку.
Пацієнтам, яким була надана діагностична та консультативна допомога, видається консультативний висновок з розгорнутим діагнозом, даними обстеження та рекомендаціями щодо лікування у територіальному онкологічному диспансері.
При відсутності показань до спеціального лікування та/чи наявності протипоказань до його проведення, хворому надається консультативний висновок з рекомендацією симптоматичного лікування під наглядом онколога за місцем проживання.

Радіотерапія поряд хірургії та хімієтерапії це одна з основних форм онкологічного лікування. Лікування полягає в опроміненні пухлини (або області, в якій вона знаходилася до виконання операції) з променем іонізуючого випромінювання. Відповідно високі дози радіації можуть знищувати ракові клітини або зупиняти їх від подальшого росту та поділу. Найчастіше використовується зовнішня променева терапія (телерадіотерапія) – в цьому випадку пучки випромінювання виробляються в пристроях, що називаються медичними прискорювачами.

Радіотерапія застосовується як самостійне лікування, у поєднанні з хіміотерапією, а також до, і після хірургічних процедур чи хіміотерапії.

Під час лікування пацієнти регулярно звертаються з візитами до лікуючого лікаря, який надає інформацію про те, як зменшити симптоми, пов’язані з радіаційною інфекцією. Про всі тривожні симптоми слід повідомляти лікаря під час візиту. При необхідності Ви завжди можете попросити в реєстрації про терміновий контакт з лікарем. Ви не повинні використовувати жодних мазей, полоскань або лікарських рослин самостійно, не звертаючись до свого лікаря.

Кількість циклів опромінення області пухлини та дози визначаються лікарем радіотерапевтом. Зазвичай променева терапія дається 5 днів на тиждень. Залежно від рекомендацій лікаря, це може тривати коротше або довше, оскільки сумарна доза опромінення та кількість процедур залежить від типу і тяжкості раку, загального стану здоров’я пацієнта, а також паралельного лікування з іншими формами терапії.

Радіотерапія є одним з найефективніших методів боротьби з раком. Це передбачає використання іонізуючого випромінювання, щоб знищити якомога більше ракових клітин. Половина всіх хворих на рак опромінюється, і кількість вилікуваних пацієнтів, які отримують цей метод, зростає з кожним роком.

Результати гістопатологічних досліджень
Інформаційні картки від інших лікарень, наприклад з хірургічної процедури , хіміотерапії
Результати обстежень зображень: МР, КТ, рентгенографія
Список ліків, які Ви приймаєте

Задайте питання