Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 

Питання-відповіді


Електронне направлення, паспорт громадянина України та попередні обстеження, диски і гістопрепарати. При відсутності електронного направлення, Ви можете звернутися у відділ платних послуг.
Ви можете пройти обстеження в Національному інституті раку маючи при собі тільки паспорт громадянина України, за даних умов Ви звертаєтесь до лікаря – онколога у 315 кабінет.
Якщо Ви не маєте зареєстрованої eHealth персони, при собі також треба мати номер ІПН (індивідуальний податковий номер).
Якщо Ви громадянин іншої країни, Вам необхідно звернутись у відділ платних послуг, кабінет 311, корпус поліклініки.
При необхідності, з лікувально-діагностичною метою пацієнтам проводяться інвазивні методи дослідження під контролем УЗД та КТ.
У окремих випадках хворі можуть бути направлені на додаткове обстеження у інші спеціалізовані медичні заклади сфери бюджетного фінансування України.
Після оформлення медичної картки та огляду лікаря, хворим, що попередньо проходили обстеження на базі інших лікувально-діагностичних закладів, проводиться консультативний перегляд гістологічних та/або цитологічних препаратів, а також рентгенологічних зображень та дисків з КТ і МРТ – сканами.
Ознайомитися з порядком надання консультації гістологічних препаратів (скельця та блоки).
Реєстратура працює з 08:00 до 15:00.
Лікарі консультативної поліклініки приймають за попереднім записом, робочий час з 08:00 до 14:36.
Записатися на прийом до лікаря можна за номером телефону 044 334 64 18, через посилання, а також безпосередньо в реєстратурі.
Після завершення обстеження лікар поліклінічного відділення представляє хворого провідним фахівцям профільних клінічних відділень. Встановлюється кінцевий діагноз за класифікацією TNM, а також визначається клінічна група, що характеризує стратегію лікування.
Тактика лікування визначається консиліумом, до складу якого входить лікар профільного кабінету, хімієтерапевт та променевий терапевт.
У разі прийняття рішення про госпіталізацію, хворий у плановому порядку переводиться до одного із профільних відділень Національного інституту раку.
Пацієнтам, яким була надана діагностична та консультативна допомога, видається консультативний висновок з розгорнутим діагнозом, даними обстеження та рекомендаціями щодо лікування у територіальному онкологічному диспансері.
При відсутності показань до спеціального лікування та/чи наявності протипоказань до його проведення, хворому надається консультативний висновок з рекомендацією симптоматичного лікування під наглядом онколога за місцем проживання.

Радіотерапія поряд хірургії та хімієтерапії це одна з основних форм онкологічного лікування. Лікування полягає в опроміненні пухлини (або області, в якій вона знаходилася до виконання операції) з променем іонізуючого випромінювання. Відповідно високі дози радіації можуть знищувати ракові клітини або зупиняти їх від подальшого росту та поділу. Найчастіше використовується зовнішня променева терапія (телерадіотерапія) – в цьому випадку пучки випромінювання виробляються в пристроях, що називаються медичними прискорювачами.

Радіотерапія застосовується як самостійне лікування, у поєднанні з хіміотерапією, а також до, і після хірургічних процедур чи хіміотерапії.

Під час лікування пацієнти регулярно звертаються з візитами до лікуючого лікаря, який надає інформацію про те, як зменшити симптоми, пов’язані з радіаційною інфекцією. Про всі тривожні симптоми слід повідомляти лікаря під час візиту. При необхідності Ви завжди можете попросити в реєстрації про терміновий контакт з лікарем. Ви не повинні використовувати жодних мазей, полоскань або лікарських рослин самостійно, не звертаючись до свого лікаря.

Кількість циклів опромінення області пухлини та дози визначаються лікарем радіотерапевтом. Зазвичай променева терапія дається 5 днів на тиждень. Залежно від рекомендацій лікаря, це може тривати коротше або довше, оскільки сумарна доза опромінення та кількість процедур залежить від типу і тяжкості раку, загального стану здоров’я пацієнта, а також паралельного лікування з іншими формами терапії.

Радіотерапія є одним з найефективніших методів боротьби з раком. Це передбачає використання іонізуючого випромінювання, щоб знищити якомога більше ракових клітин. Половина всіх хворих на рак опромінюється, і кількість вилікуваних пацієнтів, які отримують цей метод, зростає з кожним роком.

Результати гістопатологічних досліджень
Інформаційні картки від інших лікарень, наприклад з хірургічної процедури , хіміотерапії
Результати обстежень зображень: МР, КТ, рентгенографія
Список ліків, які Ви приймаєте

Задайте питання