Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Про лікування тромбозу та тромбоемболічних ускладнень у пацієнтів з онкологією

Пт, 10/12/2021


Про лікування тромбозу та тромбоемболічних ускладнень у пацієнтів з онкологією.
Розповідає Віктор Костюк – Ортопед-травматолог, Онкохірург
Минулого року мені довелося відвідати Інститут серця МОЗ України. З колегами, проводили видалення пухлини стегна у пацієнта з тромбоемболією легеневої артерії в анамнезі, а також обговорювали специфіку лікування такої проблеми в онкологічних пацієнтів.

Ідея внесення ясності в даній ситуації, обмін лікарським унікальним досвідом, виникла спільно з к. мед. н. Демянчуком Віталієм Богдановичем.У післяопераційному періоді лікування, коли треба виходжувати пацієнта, тромбоемболічні ускладнення в онкологічних пацієнтів все ще залишаються вагомою проблемою.
14.12.2021р о 16.00 ми з колегами вирішили провести онлайн-захід: “Tips and tricks” при лікуванні тромбозу та тромбоемболічних ускладнень саме в пацієнтів що мають онкологію.
Програма вебінару:
1. «Сучасні аспекти профілактики та лікування венозної тромбоемболї у пацієнтів з онкопатологією». к. мед. наук, лікар-кардіолог, Ткаченко Лілія Олександрівна (Інститут серця МОЗ України).
2. Профілактика тромбоемолічних ускладнень в онкохірургіі. Оновлені рекомендації. д.мед. наук, лікар-анестезіолог, Лісний Іван Іванович (Національний інститут раку).
3. «Місце хірургічного лікування ТЕЛА у пацієнтів з онкологічними захворюваннями». к. мед. наук, лікар-хірург серцево-судинний, Демянчук Віталій Богданович (Інститут серця МОЗ України).
4. Дискусія.??‍⚕️Модератори: д. мед. наук Лукашенко А.В., к. мед. наук Костюк В.Ю.
Тривалість заходу до 2 годин.
Участь безоплатна.
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc…/viewform…
Чекаємо на вас.

Недавні записи