Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Подарунки яким немає ціни

Пт, 14/01/2022


Переважна більшість дітей України, із вперше виявленими злоякісними солідними новоутвореннями, повністю чи частково проходить лікування у дитячому відділенні Національного інституту раку.
Це до 300 дітей з усіх регіонів України щорічно. На лікуванні знаходяться діти віком від 0 до 18 років, із всіма видами солідних злоякісних новоутворень, окрім пухлин щитоподібної залози та злоякісних захворювань кровотворної системи.
Щорічно виконується близько 250 складних оперативних втручань, серед яких резекції печінки, гемігепатектомії, панкреатодуоденальні резекції, резекції нирок, резекції кісток з ендопротезуванням, пластикою автологічними чи аллогенними трансплантатами, оперативні втручання із застосуванням ендоскопічної техніки. Кількість операцій, що зберігають кінцівку (ендопротезування, аутопластики в т.ч. із використанням мікрохірургічної техніки) становить близько 80%.
Спеціалісти відділення співпрацюють із фахівцями суміжних спеціальностей та проводять спільні оперативні втручання з нейрохірургами, торакальними, щелепно-лицевими хірургами.
Налагоджена співпраця з кардіохірургами та проводяться оперативні втручання із застосуванням апарату штучного кровообігу.
Тож немає більшої радості на світі чим дивитись на щасливі посмішки наших дітей.
Вітання зі Щедрим вечором, нашим маленьким пацієнтам передав Іван Малкович — український поет і видавець.
Книжки-бестселери видавництва „А-ба-ба-га-ла-ма-га”, “заселились” на книжкову поличку відділення дитячої онкології.
Цікаві пригоди та історії підійматимуть настрій дітям та батькам. Художня література та фентезі, казки для малечі, пазли, комікси розважать та розвантажать психіку після довготривалих процедур.
Книжки мають кюар коди, і діти мають змогу слухати колядки, та звуковий супровід історії що описана у книжці. У кожній книжці є інтерактивна гра з героями.
“Дякую за подарунки яким немає ціни, це несе просвіту та духовну підтримку для наших пацієнтів” – зазначив Андрій Шипко, виконувач обов’язків директора.

Недавні записи