Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Партнерство заради майбутнього

Вт, 25/04/2023


Сьогодні Національний інститут раку відвідали представники фармацевтичної компанії «Серв’є» Філіпп Малє, управляючий директор з міжнародної діяльності, Фредерік Фуйю, генеральний директор «Серв’є Україна», та голова правління БФ «Крона» Олена Мацібох.

В рамках візиту відбулося підписання меморандуму про співпрацю між благодійним фондом «Меценат Серв’є» та всеукраїнським благодійним фондом «Крона» щодо фінансування ремонту спеціалізованого нейрохірургічного відділення в Національному інституті раку.

Наразі лікарі Національного інституту раку вже успішно застосовують мультидисциплінарний підхід до лікування як дорослого населення, так і дітей з нейрохірургічною патологією. Найсучасне відділення допоможе підвищити рівень доступу до лікування понад 400 пацієнтам в рік в рамках стаціонарного лікування та понад 1200 пацієнтам в рік в рамках амбулаторної та консультативної допомоги. Пацієнтам надаватиметься повний спектр високоспеціалізованої медичної допомоги, включаючи як хірургічне лікування, так і специфічну терапію – променеву та хіміотерапію.

Гості подивилися відремонтовані приміщення в кліниці 1, кабінети КТ та інше. Директорка Олена Єфіменко показала приміщення майбутнього відділення нейрохірургії, де тільки починається ремонт.