Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: В оперблоці оновлено обладнання

Пт, 23/04/2021


“VISERA ELITE II”Olympus – це флуоресцентна навігаційна лапароскопічна стійка.
Під час операції флуоресцентна контрастна речовина вводиться пацієнтові внутрішньовенно або в тканини поруч з пухлиною.За допомогою спеціальної оптики, яка дозволяє використовувати інфрачервону область спектра, стає видимим розподіл флуоресцентної контрастної речовини, яка з крові потрапляє в лімфу.Таким чином поліпшується візуалізація анатомічних структур, лімфатичної системи й кровоносних судин.

Як флуоресцентний розчин використовується 0,5% індоціаніну зеленого, який переважно поглинає випромінювання в інфрачервоній області спектра.

Застосування технології ICG дозволяє точно визначати анатомію органів і області, на яких виконується операція.

В онкології дана технологія використовується для візуалізації лімфатичних вузлів та віддалених метастазів, які не видно при звичайній лапароскопії.Флуоресцентна лапароскопія безпечна, проста в застосуванні й ергономічна, що дозволяє називати її «золотим стандартом» в онкології та хірургії.

Колективом лікарів та пацієнтів, ми вдячні Олексію Хлебніку та ГО “СПОРТ ЄДНАЄ” за те, що Ви переймаєтесь проблемами оснащення нашої клініки й не шкодували грошей, сил та часу, придбали VISERA ELITE II Olympus та у такий спосіб доклали зусиль до нашої спільної справи — лікування онкологічно хворих українців!