Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Більшість дітей із вперше виявленими злоякісними утвореннями проходять лікування саме в Національному інституті раку.

Ср, 17/02/2021


Більшість дітей із вперше виявленими злоякісними утвореннями проходять лікування саме в Національному інституті раку. Лікування безплатне.

Щороку на консультацію до нас потрапляють три з половиною тисячі пацієнтів. Допомогу в нашому відділенні надають на рівні провідних Європейських клінік.

Лікування онкології у дітей повністю залежить від стадії хвороби. Що раніше хворобу буде виявлено, то більше шансів на видужання.

Це стосується всіх – мами, бабусі, вчителя, вихователя в групі, який слідкує за дитиною достатньо часто пухлини виявляють випадково болить животик, зробили УЗІ – побачили пухлину, там вивих ручки, десь була травма, зробили рентген побачили пухлину кістки, косить очко або поганий зір хороший офтальмолог запідозрив щось негаразд, зробили МРТ побачили пухлину мозку.

На щастя, переважна більшість пацієнтів, які потрапляють на консультативний прийом ми дообстежуємо і знімаємо цей діагноз, вони звертаються до хірургів, до педіатрів, до гастроентерологів.

Недавні записи