Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Новини з ESMO 2023 у Мадриді

Вт, 24/10/2023


На щорічному европейському онкологіному конгресі ESMO 2023, який зібрав понад 40 тисяч лікарів-онкологів, відділ торако-абдомінальної онкології Національного інституту раку презентував результати 4 важливих досліджень:

  1. Cancer care during armed conflict: дослідження про перший рік міжурядової ініціативи з евакуації пацієнтів на лікування закордоном.
  2. Barriers and facilitators of physician involement in clinical oncology database management in Ukraine: дослідження факторів, що впливають на участь лікарів у керуванні базами даних.
  3. Two wars at time. Fight against cancer during war time. Experience of Ukraine: дослідження про досвід України у лікуванні раку під час війни.
  4. War and the Fragility of anticancer drug supply networks in Ukraine: дослідження забезпеченості протипухлинними ліками в умовах війни.

Ці наукові дослідження є ключовими у з’ясуванні впливу війни на надання онкологічної допомоги в Україні.


Наукові дослідження про вплив війни на надання онкологічної допомоги населенню Україні – є пріоритетним науковим напрямком Національного інституту раку останні 2 роки. Доповіді на міжнародних конференціях та опубліковані статті в наукових журналах з теми “Рак і війна” є важливою професійною комунікацією, щоб донести міжнародній медичній спільноті наш досвід
ESMO2023.

Недавні записи