Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Нове обладнання, нові можливості для біопсії вартового лімфатичного вузла для пацієнтів з меланомою.

Пт, 21/01/2022


Сьогодні у відділення онкоортопедії, м’яких тканин і шкіри зворушливий день. Лікарі, вперше виконали біопсію сторожового лімфатичного вузла у пацієнта з діагнозом меланома шкіри, за допомогою зеленого індоціаніну. Процедура виконана за допомогою нашого власного апарату “Fluoptics”.Флуоресцентна візуалізація допомагає зібрати якісну та кількісну інформацію, надає кращий контроль під час втручання в реальному часі.Зображення, що відбиваються на дисплеї, надають додаткову інформацію, що покращує розуміння хірургом ситуації з метою запобігання можливих ускладнень під час проведення процедур.Протягом багатьох років лікарі використовували радіонуклідний метод ідентифікації сторожових лімфатичних вузлів. Методика у нас добре відпрацьована, ми знаємо її переваги та недоліки. До останніх відноситься складність знаходження лімфатичних вузлів при близькому розташуванні первинної пухлини до регіонарного лімфоколектора.
У таких випадках індоціанін зелений працює чудово!”Це велике професійне задоволення – працювати на новому обладнанні, використовуючи сучасні методи діагностики та лікування! Ми вдячні адміністрації за надану можливість та обіцяємо поділитись враженнями від роботи з новим обладнанням, використавши його при різних локалізаціях меланоми.” – зазначила фахівець відділення Марія Кукушкіна
https://unci.org.ua/…/naukovo-doslidne-viddilennya…/