Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Науково-клінічний відділ дитячої онкології отримав 400 конструкторів та інтелектуальних ігор для дітей від компанії STRATEG

Чт, 28/12/2023


Торговий дім Strateg, який є лідером українського ринку розвивальних ігор та товарів для дитячої творчості, реалізував до Різдва, разом з Асоціацією дитячих лікарень України, благодійний проєкт для пацієнтів дитячих лікарень.
У межах проєкту маленькі пацієнти, які проходять лікування у Науково-клінічному відділі Національного інституту раку отримали 400 наборів та ігр для розвитку стратегічного мислення, креативності та винахідливості.
Кожна гра та іграшка виготовлені з високоякісних українських матеріалів та повною мірою відповідають європейським стандартам для задоволення потреб дітей у розвитку та самовираженні під час війни.
«Людина вчиться протягом життя, але саме в дитинстві формується світогляд, звички, а найголовніше – мрії. Ми вважаємо, що мрії у дітей не можуть відібрати ані хвороби, ані війна, і докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити маленьким українцям можливість випробувати себе в інтелектуальних іграх, показувати себе через творчість. Тільки так ми зможемо сформувати покоління, яке буде кращим за наше», – наголошує засновник та керівник компанії Strateg Олександр Сивак.


Така допомога нашим маленьким пацієнтам є надзвичайно вагомою, адже під час проходження лікування в умовах війни, важливо відволікти увагу дитини від страждань і надати можливість самовиразитися через цікаві заняття та нові хобі. Або просто підняти настрій, розважитися та отримати позитивні емоції.

Недавні записи