Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 


Науково-дослідне відділення онкоортопедії, м’яких тканин і шкіриЛікувальна діяльність
Історія відділення

Налагоджено консультативний контакт з провідними фахівцями Європейських спеціалізованих клінік (США, Великобританія, Австрія, Італія, Німеччина, Швеція).

Лікарі та наукові співробітники відділу пройшли стажування з питань діагностики та лікування хворих на онкологічну патологію в провідних клініках світу, а саме:

– Instituto Ortopedico Rizzoli
– The Cancer Institute Hospital of JFCR
– Medizinische Universität Innsbruck

Пріоритетні напрями – хірургічні втручання у пацієнтів з пухлинами кісток, шкіри та м’яких тканин, з використанням сучасних методів реконструкції – ендопротезування, металевих стабілізуючих систем, пластики дефектів кістковою тканиною, вільними та переміщеними шкірними клаптями та судинні реконструкції.

За останні п’ять років розширився перелік хірургічних операцій при пухлинах кісток таза і хребта. У відділі існує індивідуальний підхід до вибору тактики й стратегії лікування хворих, з урахуванням клінічних рекомендацій Європейського та Американського товариств онкологів, морфологічних і клінічних особливостей пухлин.

Більшість співробітників клініки пройшли стажування в Італії (Інститут Різоллі ), беруть участь з доповідями у щорічних конференцій Європейського товариства м’язово- скелетних онкологів та Європейського товариства онкодерматологів.

На базі відділення онкоортопедії, пухлин шкіри та м’яких тканин проходять стажування на робочому місці як вітчизняні, так й іноземні лікарі.

Завдяки застосуванню сучасних хірургічних методик і схем хімієтерапія для лікування хворих первинними злоякісними пухлинами кісток, м’яких тканин і шкіри, за останні 8 років досягнута без рецидивної виживаність хворих остеогенною саркомою – 60 %, саркомами м’яких тканин – 68 %, меланомою шкіри – 75 %.

На сьогодні науково-дослідне відділення онкоортопедії працює над науковою темою:

«Визначення шляхів зменшення інвалідизації хворих на гігантоклітинну пухлину кісток на основі використання таргетної терапії та оптимізації хірургічного лікування, медико-економічне обґрунтування».

Науково-дослідне відділення пухлин шкіри та м’яких тканин працює над науковою темою: «Розробити методику лікування хворих на меланому шкіри з метастатичним ураженням регіонарних лімфатичних вузлів».

У відділенні створені сучасні та комфортні умови перебування пацієнтів. Дякуючи благодійникам проведені ремонтні роботи у всьому відділенні та обладнано системою виклику медичної сестри «Кнопка».

Контакти відділення:

Київ, вул. Ломоносова 33/43 Національний інституту раку, Клініка №1, 2 поверх, відділення відділення онкоортопедії, пухлин шкіри та м’яких тканин.

Телефон: +38 (044) 257-87-41

Електронна адреса: [email protected]