Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 


Науково-дослідне відділення хіміотерапії гемобластозів та ад’ювантних методів лікуванняВідділення онкогематології Національного Інституту Раку володіє сучасними терапевтичними та діагностичними можливостями, що дає можливість демонструвати європейський рівень при лікуванні хворих.

У відділенні проводиться лікування всіх видів хронічних лімфопроліферативних захворювань. Зі всіх областей України тут проходять лікування пацієнти з лімфомою Ходжкіна, різними видами неходжкінських лімфом (індолентних, агресивними, високоагресивних), множинною мієломою. В умовах звичайного стаціонару пацієнти мають можливість отримувати повноцінну кваліфіковану допомогу, сучасне лікування, засноване на світових стандартах (европейських – ESMO, американських – NCCN), які довели свою ефективність у провідних клініках світу.

Колектив відділення – це активні, ініціативні, грамотні онкогематологи. Всі фахівці регулярно беруть участь у міжнародних симпозіумах і конгресах, проходять стажування в провідних клініках світу. Відділ активно співпрацює з провідними гематологічними клініками Європи. Крім того, відділення відкрите для співпраці з усіма онкогематологічними відділеннями України.

З 2016 року у відділенні онкогематології проводять аутологічну трансплантацію гемопоетичних стовбурових клітин. За 2017 рік було проведено 11 успішних процедур.

Щорічно під егідою відділу та НІР проводяться конференції за участю відомих європейських фахівців, експертів у галузі діагностики та лікування лімфом. Всі співробітники відділення працюють над розробкою національних стандартів лікування онкологічних захворювань в Україні. Завдяки роботі відділу ефективність терапії пацієнтів у відділенні досягла європейських показників. Результати розробок відділення визнаються у світі, публікуються у міжнародних виданнях, доповідаються на міжнародних форумах.

Контакти відділення:

Київ, вул. Ломоносова 33/43 Національний інституту раку, Клініка №2, відділення онкогематології.

Телефон: +38(044) 257 2156

Факс: +38(044) 257 1090

Електронна адреса: [email protected]

Лікарі та наукові співробітники відділу пройшли стажування з питань діагностики та лікування хворих на онкологічну та онкогематологічну патологію в провідних клініках світу, а саме:

 • Лікарня Червоного Хреста, м. Хіросіма, Японія
 • Каролинський шпиталь, Стокгольм, Швеція
 • Клініка університету міста Лідс, Велика Британія, відділення гематології
 • Клініка університету міста Лінчопінг, Швеція
 • Університетська клініка міста Феррара, Італія
 • Клініка федерального університету штату Парана, відділення трансплантації кісткового мозку, Курітиба, Бразилія.
 • Університетська клініка м. Пльзен, Чехія
 • Російський онкологічний науковий центр ім. Блохіна, відділення трансплантації кісткового мозку, Москва, Росія.
 • Інститут дитячої гематології, відділення онкогематології, Москва, Росія.
 • Університетька клініка, Кельн, Німеччина
 • Університетька клініка, Вюрцбург, Німеччина
 • Відділення трансплантації, Мадрид, Іспанія