Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Національний інститут раку використовує кращі світові методи у лікуванні онкозахворювань.

Чт, 13/05/2021


Насамперед — це мультимодальний підхід, коли для досягнення максимального результату застосовуються всі можливі варіанти лікування, такі як променева терапія, хіміотерапія, хірургічне лікування, таргетна й імунотерапія.У хірургічному лікуванні, перевага надається мультиспеціалізованим командам хірургів.

До нас звернулась пацієнтка з діагнозом «пухлини прямої кишки», попередньо вона вже була декілька разів прооперована в регіональному онкоцентрі. Захворювання має агресивну форму з місцевим рецидивом та ураженням сечового міхура та уретри, тканин тазу та лімфатичних вузлів.Для хворої єдиною можливістю боротьби з таким захворюванням є дуже складна операція, адже необхідно оперувати всі органи малого тазу.Операція тривала близько 5-ти годин. Рятували життя командою хірургів спеціалістів онкоколопроктолога, онкоуролога, онкогінеколога та онкохірурга.

Кожен хірург виконав свою частину втручання у тій області, де він є професіоналом своєї справи. Саме така мультидисциплінарна команда є однією з ключових переваг лікування на сьогодні.

Запорукою нашого успіху є можливість формування мультидисциплінарних діагностичних, хірургічних і терапевтичних бригад, що складаються з кращих фахівців в галузі онкологічної допомоги в Україні.

#Національний_інститут_раку

#100_років_боротьби_за_життя