Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Національний інститут раку підписав меморандум про співпрацю з Фондом Георгія Біркадзе

Чт, 10/11/2022


Національний інститут раку з Фондом Георгій Біркадзе підписали меморандум про співпрацю у рамках реалізації та створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань, інших інфраструктурних проєктів. Фонд Георгія Біркідзе допомагає нашому закладу дуже давно. Тепер у рамках реалізації та створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань, інших інфраструктурних проєктів Національного інституту раку, Фонд буде брати активну участь у розбудові Національного інституту раку. Допомагати із встановленням нового сучасного обладнання, ремонті певних поверхів наших приміщень, повністю під ключ враховуючи розбудову національного інституту раку, разом з нашими фахівцями, згідно з медичним завданням яке є.

«Єдність – те, що допомагає нам впоратися сьогодні зі всіма труднощами. За підтримки влади, об’єднуючись з фондами, благодійниками, міжнародними партнерами, ми маємо можливість наблизитися до того, щоб Національний інститут раку став світовим лідером в боротьбі з онкологією. Це вже відбудовується зараз і нам всім треба не зупинятися. Ми з командою інституту дуже вдячні Фонду, що він підтримує нас в такий тяжкий час.» – підкреслив в.о.директора Національного інституту раку, Андрій Шипко..

«Для мене важливо, щоб в нашій країні було як можна менше онкохворих. Вважаю, що кожен з нас, може для цього зробити хоч щось. Тому закликаю всіх, об’єднуватись допомагати в нашій спільній справі – здоровій нації. Сподіваюсь ми разом з Національним інститутом раку зробимо дуже багато добрих справ.» – наголосив Георгій Біркадзе.