Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Національний інститут раку підписав договір про партнерство з школою “Супергероїв”

Пт, 02/09/2022


Першого вересня, ми підписали договір про партнерство між Школа Супергероїв та Національним інститутом раку.

Відтепер на базі відділення психологічної допомоги буде простір де дітки, що перебувають в лікарні протягом тривалого лікування, зможуть очно продовжувати навчання, поглиблювати знання та черпати мотивацію.

Наразі будуть відбуватися підготовчі процеси. Команда Право на освіту залучає кошти на ремонт приміщення, вчителі з ліцею Liko-School готують освітні програми для діток, наше психологічне відділення розписує проєкт, а ми, готуємось інформувати вас про найцікавіше і скоріший старт навчань.

Школа Супергероїв — це мережа освітніх центрів у лікарнях. Класи, де суперучителі завжди готові ділитися знаннями із дітками на стаціонарі. Простір, де живе дитинство і можна відірватися від процедур і діагнозів. Школа Супергероїв забезпечує освітою діток, що перебувають в лікарнях протягом тривалого лікування.

До початку повномасштабної агресії Росії проти України, окрім столиці школи працювали в Житомирі, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому та Херсоні. Наразі Школи відновили діяльність поки що тільки в Києві та Харкові, але віримо, що скоро Супергерої зможуть повернутися до навчання і в інших містах, бо Україна єдина і незалежна. Куратор школи Супергероїв відома телеведуча Наталя Мосейчук.