Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 



Національний інститут раку отримав допомогу від «БРСМ-Нафта»

Пн, 20/03/2023


Лихо об’єднує та згуртовує незнайомих людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. Особливо це відчувається у нелегкий воєнний час, коли все більше тих, хто потребує турботи і матеріальної підтримки.
На прохання батьків, чиї діти проходять лікування у Національному інституті раку, мережа АЗК «БРСМ-Нафта» придбала сушильну машину. Побутова техніка входить до переліку речей першої побутової необхідності, адже лікування онко хворих пацієнтів у стаціонарному режимі іноді триває місяцями.
Крім основного подарунку, представники «БРСМ-Нафта» вирішили влаштувати для дітей маленьке свято. Так, почесний гість Олег Гаврилюк, народний артист України, виконав для дітей, батьків та медперсоналу кілька пісень із власного репертуару, а також зачитав свої найкращі вірші. Наприкінці зустрічі усі присутні отримали набори з екзотичними фруктами.
«Приємно жити і працювати поруч з людьми, яким не байдуже життя і здоров’я дітей. Дякуємо за вашу підтримку, щирі і чуйні серця. Що не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Адже, надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя», – Григорій Климнюк, керівник науково-дослідного відділення дитячої онкології Інституту Раку, головний спеціаліст МОЗ України за спеціальності «Дитяча онкологія».

Недавні записи