Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Національний інститут раку МОЗ України уклав договір із НСЗУ

Сб, 21/01/2023


Національний інститут раку МОЗ України підписав договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення і долучається до надання послуг за Програмою медичних гарантій. Договір підписано на 16 пакетів, загальною сумою майже 441 млн грн.

Відтепер пацієнти НІР зможуть безоплатно отримувати спеціалізовану медичну допомогу за наступними пакетами:

-пакети з раннього виявлення онкозахворювань (мамографія, гістероскопія, -езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, -цистоскопія, бронхоскопія);
-хіміотерапевтичне лікування;
-радіологічне лікування;
-діагностика, лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями;
-стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям;
-мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям;
-хірургічні операції в стаціонарних умовах;
-хірургічні операції в умовах стаціонару одного дня;
-медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах;
-стаціонарна допомога без проведення хірургічних операцій;

«Укладання договору з Національною службою здоров’я України дає змогу Національному інституту раку, перш за все, зменшити фінансове навантаження на пацієнтів. Також, це відкриває інституту нові можливості для розвитку.
Лікарі отримують гідну оплату праці, пацієнти – якісні послуги, сервіс та піклування.
Вже плануємо перші надходження від НСЗУ направити на закупівлю лабораторних реактивів та реагентів, а саме – контрастних речовин, що зменшить тягар на хворих.
»
— зазначила директорка Національного інституту раку, Олена Єфіменко.

Хто та як може отримати безоплатно допомогу в НІР?
В рамках створення єдиного медичного простору українці можуть отримувати медичну допомогу в будь-якому медзакладі країни, який має договір з НСЗУ. Тобто будь-хто, хто обрав своєю лікарнею НІР, за однаковими правилами, незалежно від місця реєстрації може приїздити для безоплатної допомоги згідно з пакетами. Це може бути як первинний, так і вторинний візит. Тобто, пацієнти вже з підтвердженим діагнозом в іншому медзакладі, завжди можуть отримати іншу думку лікаря-спеціаліста, та звернутись за направленням до лікуючого лікаря, щоб пройти діагностику і в НІР.

Для того, щоб отримати безоплатно послугу в НІР за обраним пакетом, у пацієнта має бути електронне направлення від сімейного лікаря, або лікаря онколога з регіональних онкоцентрів (під час військового стану дозволяється паперове направлення з печаткою закладу, що містить ЄДРПОУ). Маючи електронне направлення пацієнт може телефоном записатися до лікаря-консультанта через кол-центр інституту за номером: 044 293 21 50. Або звернутися відразу в реєстратуру поліклініки на першому поверсі.
Реєстратура працює з 8:00 до 15:00 (графік під час воєнного стану).
Консультативний прийом лікарів з 08:00 до 14:36 (графік під час воєнного стану).

До уваги пацієнтів, в клініці НІР пацієнти можуть зробити понад 40 видів досліджень: гематологічні, загальноклінічні, цитологічні. Ендоскопічні дослідження онкологічної патології на ранніх стадіях, для перевіреної та точної діагностики передракових станів шлунково-кишкового тракту та дихальних шляхів.

Лабораторні дослідження призначаються не тільки для встановлення та підтвердження діагнозу, диференціальної діагностики захворювань, а і під час лікування, для оцінки ефективності та корегування терапії.

Недавні записи