Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Національний інститут раку і компанія “Бакстер” спільно працюють над поліпшенням надання допомоги онкохворим пацієнтам в Україні.

Пн, 24/05/2021


Компанія «Бакстер», головний офіс якої знаходиться в США, є одним зі світових лідерів у виробництві медичної продукції та наданні послуг у сфері охорони здоров’я. Компанія була заснована в 1930 р. і першою почала виробляти продукцію для забору та переливання крові, а також стерильні розчини для внутрішньовенного введення в пластикових контейнерах. У 50-ті роки ХХ ст. компанія перша освоїла промисловий випуск апарату «штучна нирка» і витратних матеріалів до нього.Сьогодні до НІР привезли й встановили нове інноваційне обладнання системи PRISMAFLEX. Завдяки якому надання послуг інтенсивної терапії в Інституті виходить на новий рівень.Роботу системи інспектував в.о. директора НІР Андрій Федорович Шипко.

Система PRISMAFLEX доступна тільки в високорозвинених країнах світу.Пацієнти, що знаходяться у нас на лікуванні в відділенні реанімації та інтенсивної терапії, найбільше потребують спостережень оскільки у них часто виникають супутні захворювання.Інноваційна система PRISMAFLEX розроблена саме для терапії пацієнтів з гострим пошкодженням нирок (ГПП), що знаходяться в критичному стані. Апарат дозволяє проводити різні види терапії й, будучи багатофункціональною платформою, дозволяє налаштовувати режим лікування з урахуванням конкретних потреб пацієнта.А оскільки двох абсолютно однакових пацієнтів не буває, система дозволяє підібрати індивідуальне лікування для кожного. На відміну від интерміттируючого гемодіалізу (ІГД) або повільного низькоефективного діалізу (SLED) блок управління системи PRISMAFLEX призначений для проведення продовженої замісної ниркової терапії (ПЗНТ) протягом повної доби (24 години) для наступної мети:

  • Вилучення продуктів обміну
  • Виведення рідини
  • Контролю кислотно-лужного балансу
  • Відновлення електролітного балансу

Для тих випадків, коли час дуже дорогий, в системі PRISMAFLEX також передбачена можливість автоматичних налаштувань та зворотного зв’язку з негайним відображенням на екран даних про лікування.Користуючись системою, PRISMAFLEX лікар може досягти оптимальних результатів лікування, приділяючи основну увагу стану пацієнта, а не обладнанню.

#Інститут_раку

#100_років_боротьби_за_життя