Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Нашому лікарю, авторові книжки «Щоденник військового лікаря» вручили премію імені Богдана Хмельницького.

Пт, 24/12/2021


  У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося засідання Комітету з присудження премії імені Богдана Хмельницького що вручають за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва.
Засідання організоване Департаментом соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України. У заході взяла участь заступник міністра оборони України Ганна Маляр.
У номінації “Літературні твори військової тематики”, де традиційно найбільше претендентів, левову частку голосів митці віддали  Вікторові Чернієнку авторові книжки «Щоденник військового лікаря».
Його твір, який називають бестселером видавництва «Фоліо», подала на конкурс Національна спілка журналістів України.
«Щоденник військового лікаря» — книга автобіографічна, це записки молодого хірурга про війну, а точніше — про страшні події Іловайського котла 2014 року, який став найбільшою трагедією української армії в ході війни на Донбасі.
Це книга про простих українських хлопців, які опинилися на війні, про їхню мужність, неймовірний героїзм та людяність при захисті своєї Батьківщини.
Присвячується усім тим, хто захищав і нині захищає Україну… – зазначає автор.
Нині Віктор Чернієнко лікар-хірург, працює у відділенні пухлин голови та шиї Національного інституту раку.
Народився 1987 року на Вінниччині у родині вчителів. Після університету М. І. Пирогова, здобувши спеціальність лікаря, за власним бажанням подався до лав Збройних сил України й вступив до Української військово-медичної академії Києва за фахом «хірургія». По закінченні навчання за покликом серця у 2014 році пішов на війну на сході України, щоб боронити свою країну від агресора. Волею долі опинився у пеклі страшних боїв під Іловайськом. У видавництві «Фоліо» 2018 року вийшла друком книга В. Чернієнка «Боже, бережи Україну!».
Придбати книгу можна за посиланням:
https://www.knygy.com.ua/index.php?productID=9789660390751