Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Наші хірурги діляться своїм навичками та знаннями з колегами з м.Кропивницький та м.Суми.

Пт, 13/08/2021


У країнах Європи та Північної Америки метод лапароскопічної (малотравматичної) операції в хірургії, широко застосовується у лікуванні пухлин грудної та черевної порожнини. В ділянці проведення операції робляться проколи, що не перевищують 1 см.
Через прокол вводиться лапароскоп – основний інструмент, який являє собою телескопічну трубку, з системою лінз та оптичним кабелем зі світловим діодом. Лапароскоп підключений до відеокамери, що дозволяє транслювати зображення високої чіткості та якості на монітор операційної. Оптика дозволяє не лише побачити хворий орган у збільшеному в декілька разів вигляді, але й оглянути його у різних ракурсах. Українські онкологи тільки розпочинають свій шлях у цьому напрямку, метод набирає популярності у регіонах, і наші фахівці активно цьому сприяють.
2 серпня експерти Інституту – онкохірург Безносенко Андрій, що проходив навчання та практику у Страсбурзі, (Франція), Амстердамі, (Нідерланди), Хайфа, (Ізраїль) та Стаховський Олександр що проходив навчання та практику Парижі, (Франція), Торонто, (Канада) зі спеціалістами з “Томоклініки” м.Кропивницький. Провели 2 операції: лапарсокпічну простатекономію та лапароскопічну правобічну геміколектомію.
3 серпня Безносенко Андрій в Сумському онкоцентрі з колегами виконав 2 лапароскопічні операції:Низьку передню резекцію прямої кишки та правобічну геміколектомію.
Усі прооперовані пацієнти виписані на 3-5 добу після операції в задовільному стані.Переваги лапароскопічного методу:термін перебування пацієнта в стаціонарі скорочується до декілько днів;практично повна відсутність неприємних відчуттів після втручання;швидке загоєння місць проколів;
Відміна в призначені наркотичних знеболюючих в післяопераційному періоді; дуже малі рубці на тілі;мінімальний ризик післяопераційних ускладнень.

Недавні записи