Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Міжнародний день людей які подолали рак — Cancer Survivors Day — це перш за все День людей з історією рак

Нд, 04/06/2023


Сancer survivors — це будь-хто, кому поставили діагноз рак. Незалежно від того, яка стадія, фаза лікування, чи перебуває пацієнт в ремісії або стався рецидив, чи навіть якщо це близька людина пацієнта. Це день про маленькі та великі перемоги не тільки онкопацієнтів, а і їх родичів, друзів та звісно, медичних працівників які щодня виборюють життя. Всі вони — це команда проти раку, яка допомагає пройти складний шлях до одужання. Сьогодні день емоційної підтримки для близьких, просвіти для суспільства та нагадування всім — життя одне і варте того, аби йому раділи.

Рак не вирок

І ми знаємо дуже багато історій перемог. Тож обійміть сьогодні того, хто потребує вашої підтримки, чи поділіться своєю історією. Скажіть тому хто так потребує цих слів, — ми зможемо через це пройти з Перемогою! Це можливо! Поділіться своїми історіями одужання або словами підтримки в коментарях нижче, чи вдячності лікарям. Разом ми можемо підтримати та підвищити обізнаність, забезпечити гідне лікування, зробити можливим майбутнє, де нікому не доведеться долати хворобу на самоті.

Для довідки: Cancer Survivors Day — Міжнародний день людей які подолали рак, чи людей з історією раку, припадає на першу неділю червня. Вперше важливу дату створили в США через гостру проблему всесвітнього масштабу, пов’язану зі стрімким розповсюдженням смертельних захворювань на онкологію. У такий спосіб медичні спілки та організації закликають людей берегти себе і своїх рідних. За ініціативи благодійного фонду Inspiration Family у 2021 року Кабінет міністрів України затвердив проєкт указу про святкування цього дня в Україні. В рамках кампанії фонду Inspiration Family до Дня людей з історією раку 2023, впродовж червня буде проведено низку онлайн та офлайн активностей про які буде повідомлено на їх та наших сторінках. Бережіть себе та один одного і пам’ятайте, Рак можливо Перемогти! Хай так і буде!

Міністерство охорони здоров’я України.