Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 



Міжнародне визнання вітчизняної розробки з імунотерапії

Ср, 17/02/2021


Унікальна наукова розробка колективу Національного Інституту Раку з імунотерапії пухлин отримала міжнародну відзнаку від Міжнародної асоціації з дослідження раку легень/IASLC

Award certificateСертифікат

IASLC rewardingНаталя Храновська при отриманні міжнародної відзнаки від IASLC

logo_conquering_09_12_11_2Міжнародна асоціація з дослідження раку легень

На всесвітній конференції з дослідження раку легень – IASLC 19th World Conference on Lung Cancer (WCLC 2018) – д.б.н. Наталя Храновська представила результати наукової роботи колективу Інституту, присвяченої 10-річному досвіду використання вітчизняної розробки – протипухлинної вакцини на основі дендритних клітин у хворих на недрібноклітинний рак легень.

На цьогорічній конференції в Торонто представлені українські результати викликали велику зацікавленість світової наукової спільноти та лікарів-онкологів.

Відповідно до загальноприйнятої морфологічної класифікації розрізняють два види раку легень: дрібноклітинний і недрібноклітинний рак легень (НДРЛ). Ця класифікація дозволяє визначити прогноз захворювання і тактику лікування. НДРЛ діагностують приблизно в 80% випадків захворювання на рак легень.

Лікування зазвичай передбачає хірургічне втручання, часто в поєднанні з променевою терапією і ад’ювантної або неоад’ювантної хіміотерапією.

Науковці світу говорять про ефективність застосування імунотерапії; продовжують дослідження протипухлинних вакцин та нових методів комбінованого лікування, якому характерні висока специфічність дії і відсутність токсичності.

У Національному Інституті Раку розроблена дендритноклітинна аутовакцина як ад’ювантний засіб для профілактики рецидивів і метастазів. Результати клінічних досліджень показали, що курсове лікування хворих на недрібноклітинний рак легень вакциною не супроводжується розвитком будь-яких істотних побічних або токсичних реакцій і сприяє суттєвому покращенню 5-10-річної виживаності і збільшенню тривалості безрецидивного періоду у хворих НДРЛ IIБ-IIIА стадій.